О насильницькій християнізації Русі-УКРАїни

Автор: ARIJ RAdaSlav  /  Категорія: Статті

До чергової річниці страшного злочину!

988 року нинішнёї ери верховний князь СВятої Київської Русі- УКРАїни Володимир СВятоСлавович Рюрик офіційно почав перший в історії геноцид проти УКРАїнського народу. Володимир за певний час до того замінив справжню Руську армію, що складалась з молодиків Київської Русі на армію найманих вбивць варягів-грабіжників (попереднё роззброївши справжнё армію). Володимир був незаконним сином Великого Князя всія РАсі (Русі) СВятоСлава Хороброго та принцеси хозарського каганату (мерзенного іудо-тюрського державоутворення, що паразитувало на сході Русі, СВятоСлав знищив хозарський каганат). Володимир був найненависнішим з синів СВятоСлава, а за деякими джерелами і власноруч приймав участь у вбивстві батька; — тому Володимир не мав законного права на Великокняжий престол. Володимир захопив владу, але влада ёго була хиткою, тому він почав робити різні експерименти… Він напівнасильницьки напівобманом, влаштував п’яти-божжя, що сильно похитнуло Русь-УКРАїну, але тим неменш не посилило ёго влади.

В сей же час Володимир, шукаючи закордонної підтримки, ввійшов в тісні зв’язки з візантійським імператором і закохався в тамтешню принцесу. Візантійська принцеса нехотіла одружуватись з «язичником» тому Володимир відмовився від Віри свого батька та прийняв візантійську ортодоксію (різновид якої нині несправедливо названий ПРАвоСлавієм).

Далі з великої ненависті до Русичів (Володимир себе навіть до Русичів не причисляв бо в іудеїв спадковість йде по матері, а не по батькові як в нас) та бажання догодити візантійській принцесі Володимир вирішив нав’язати всім РАсичам (Русичам-УКРАїнцям) християнську релігію — ідеологію духовного поневолення.
Володимир знав, що самотужки ёму се не вдасця, тому він зміцнював свої зв’язки з закордонними правителями та готував план по знищенню Духовної Сили та Самодостатності УКРАїни-Русі.

988 року Володимир ввів до Києву війська перебив всіх священнослужителів Рідної Віри, перебив більшу частину князів та бояр. В той же час піднялось народне ополчення найманці Володимира перейшли у контрнаступ. Ополчення почали підійматись по інших містах Русі. Володимир запросив візантійські війська на допомогу. Візантія та інші християнські держави надіслали на Русь з усіх кінців свої війська. Таким чином Руська армія опинилась затисненою з середини держави била армія найманців Володимира, а з усіх боків лізли інші ворожі армії. В сей же час Володимир провів насильницьке хрещення вцілілого населення Києва. Війна продовжувалась багато років, в результаті чого, за офіційними історичними даними, було знищено 9 з 12 мільйонів жителів Русь, інші ж дослідників вказують на цифру 16 міліонів, з 20 міліонів населення Русі за їх підрахунками.

Святкування дня хрещення — знесилення та збезчещення — Русі це святкування масового знищення УКРАїнців, і в першу чергу носіїв духовності — волхвів та інших священнослужителів.

Як же можна бути сповідниками тої релігії, що винищила не менше дев’яти мілёонів, лише наших співвітчизників, а згадайте інквізицію!!!! А винищення альбігойців у Франції, стрибників у Новгороді, старообрядців у Романівській Росії та мільёни інших невинних жертв християнства. . .
Тож як можна бути сповідниками настільки людоненависницької та кривавої релігії ?!?!
До християнізації Київська Русь-УКРАїна була однією з найсильніших держав Світу. Київську Русь, як праведного гніву Божого боялась Візантія, притому, що Русь вела постійні війни з печенігами та щойно відійшла від наслідків війни з хозарським каганатом. Київська Русь була найбільшою державою в Європі тих часів…. Що ж після християнізації ?: Київська Русь впала в жахливу розруху. Вона була настільки знікчемлена, що впала під першими ударами татаро-монгольських диких орд. Ставши християнами русичі-УКРАїнці стали «рабами божими». І донині УКРАїнці неспроможні до незалежної політики, а лиш б’ються на вищому державному рівні одне з одним за те під ким бути.

Годі нам УКРАїнцям бути у рабстві чужого «бога» !!!!
Ми ДаЖьБожі внуки — Славні внуки нашого Рідного ДаЖьБога, а не раби іудейського нікчемного божка єгови.

Тож вертаємось до Рідного !!!! До Сили Чистоти і Слави !!!!

80993400479; 80485448030 АР²Й РАдоСлав !!!!

Мой блог находят по следующим фразам

Комментарии к данной записи закрыты.