СьВято КуПаЛа 2011. Відео

Автор: ARIJ RAdaSlav  /  Категорія: Cлавянские Ведические ПРАзднества, Новини

067
СьВято КуПаЛа 2011. Відео:

СьВято КуПаЛа є одним з 4-х найважливіших СьВят в Словянській Відичеській ТРАдиції. Се СьВято КуПаЛу — піку Солонячної Слави та Могутності. СьВято очищення й РАдасті, любові й єднання, оздоровлення й самовдосконалення, духвности й самоусвідомлення.

083

Наші ПРАЩури АРевичі-Словяни СьВяткувалли се СьВято з ПРАдавніх часів і так само й СьВяткують ёго нині. Коли же християнство хотіло витіснити, підмінити, собою Істинний Відичеський Дух Словянства то СьВято ВсеВишнёго РА КуПаЛа, було замінене днем Івна хрестителя (купателя). В народі же СьВято стало зватись СьВятом Івана-Купала, поєднавши в собі як ознаки Відичеського СьВята, так і християнські ознаки.

037
В чистоті слідування Шляхом Духовного РАзвитку РАТРААРІЇ (послідовники РАхМанської ТРАдиції «Шлях СААГАСТА») не йдуть на жодні поступки гріху. Тому ми й СьВяткуємо СьВята саме так як се завіщано в СьВященних канонах, залишених ВсеВишнім РА та богами і передаваємих з покоління в покоління СьВященноСлужителями РАхМанської ТРАдиції «Шлях СААГАСТА» так вже на протязі множества тисяч літ….

25:06:2011 АРІЙ РАдаСлав, за участі:

  • РАдновірчеської Общини ДжеРАло;
  • «Словянського Єдинства»;
  • клубу «Колесо» та іних словян, провів
  • РАдновірчеське СьВято КуПаЛа, за кананами РАхМанської
    ТРАдиції «Шлях СААГАСТА»….

035
064
065
082
077
079
081
084

6-7:07:2011 АРІЯ РАдаСлава Сокоульського та АРІСлужа КоРАСлава Шейка запросили оргагнізатори на 15-й педагогічний фестиваль «Освіта 21-го ст», провести певну подобу СьВята КуПаЛа, що і було виконано, за передписаннями СьВященних Писаній.

Ви маєте можливість ознаёмитись з відеозаписами сих СьВященних подій: відеозапись зі СьВята поміщені під назвою «КуПала_2011_06_25_» і відмічені № відзначаючими їх поРАдок; відеозаписи же з фестивалю позначені як «2_КуПаЛа_2011_» також з зазначенням № та кРАтким описанням суті.

08601

Мой блог находят по следующим фразам

Комментарии к данной записи закрыты.