Шри Іша-Упанишад

Автор: ARIJ RAdaSlav  /  Категорія: Веды

УКРАїномовний переклад давнього Писання:
Шри — СьВященний, досконалий.
ІШа — скорочено від ІШваРА, чи ІСваРА — ВсеВишній РА
Упанішада — наукова книга Знаннь.

Повний Цілий Повністю Довершений Який є ПовноЦілісним явив з Себе ПРАЯвлений МіР, який є з Досконалого закінчена частина. Явлен був з Повного Цілого з якого повністю був виділений за зБоРАження РАвноваги….

Господом уПРАвляєме се все, що б се не було, у ВсеСВіті все живе і неживе. Їм виділено (для тебе і) ти маєш се прийняти і бРАти лиш те що тобі необхідно для життя, відаючи кому се все належить….

ПРАдовжуючи постійно так діяти, людина може бажати жити сотні літ, бо така діяльність не пов’язує ёго законами КАРРАми. Іного шляху для людини нема….

Вбивці души, ким би він не був, вам уготовано земі (планети), відомі яко МіРАї безВіРАя, погрузлі в тьмі і невідстві….

Лишаючись у непорушному спокої, Вишній НадБог пересувається швидше думки і запросто може обігнати всіх бігущих. Могутні боги нездатні і близько наблизитись до Нёго. Лишаючись на одному місці, Він в той же час ПРАвує над подателями ВітРА та Дощу (і іними богами). В РАдовій СВятій Досконалості Ёму немає РАвних….

ВсеВишній НадБог і ходить, і не ходить. Він далеко звідси, і в той же час дуже близько. Він ПРАЯвлений в СеРАдині всёго, і все ж Він є позамежний відносно сёго всёго….

Той, хто бачить все СВященним з ВсеВишнім НадБогом, хто бачить всіх ісТот яко невід’ємні частки Сил і Могутностей ВсеВишнёго НадБога. Хто бачить ВсеВишнёго НадБога у всёму – той ніколи не відчуває ненависті ні до кого, і ні до чого….

Той, хто завжди бачить всі живі ісТоти як духовні ІсКРАї, що являються з СВятого Полум’я НадБожого, той сприймає все так як воно є. Що ж може стати оМаною чи неспокоєм ёму ?

Такий чоловік має дійсно Відати НайВеличнішого з всіх, Безтілесного, СКРАзьіснуючого, Бездоганного, Того, що немає вен, Чистого і СВятого, Самодостатнёго МудРАця, Того, Хто з ПРАдавніх часів виконує бажання кожного….

Ті, хто «вдосконалюються» у невідственній діяльності, падають в найтемніші місця Чорнобожія і невідства. Але ще огидніші ті, хто «вдосконалюють» так званні «знання»….

Славні Відуни повідали нам, що вдосконалення Відомостей веде до повністю протилежних плодів, ніж підсилювання невідства….

ПереМогти коло РАдження і СМаРАті і насолоджуватись дАРРАм вічності може лиш той, хто здатний одночасно зРАзуміти падіння в невідство і вдосконалення позамежних Відомостей….

Ті, хто вклоняються богам, падають в темні місцевості невідства, але ще в більшій ступені се відноситься до тих хто вклоняється безликому і безособистісному ПРАяву Сили НадБога….

Відунами поВідОмлено, що ПРАСлавління Вищій Причині всіх Причин приносить іні плоди ніж вклоніння тим, хто не являється Вишнім. Все се було почуто від СВятих Відунів СВятість і МудРАсть яких неможе викликати сумніву, і вони се докладно повідомили….

Людина має в досконалості відати Сутність НадБога і СВяте і Позамежне РАдове Ім’я так само як і тимчасове ТвоРАння з ёго тимчасовими богами, людьми й тваРАнами. Пізнавши се, він підніметься над СМаРАттю, над замисловатими МіРАвим Явленням, щоб в вічному Князівстві НадБога Вишнёго насолоджуватись вічним життям, сповненим РАдості й Від….

О Вишній НадБог, підТРАмуючий все живе !!!! Твій СВятий Лик покРАтий Твоїм сліпучим Сяйвом – РАдою. – Прибери же сей покРАв та ПРАЯви Себе Твоєму чистому відданому….

О Мій ПРАвій, о першопочатковий МудРАць, підТРАмуючий СВіт, о ПРАвлячий ПРАвій, кінцева мета чистих відданих, РАдістю одАРРАвуючий ПРАЩурів людства !!!! Молю Тебе прибери Сяйво Свою сліпуче і Позамежне, щоб я міг увидіти Твій сповнений РАдості Вид. Ти Вічний Вишній НадБог, ПРАЯвлений СонцеНадБогом, а я твоя ісКоРАка….

Хай се бренне тіло згоРАть до тла, хай подих зіллється з ВітРАм. Тепер, о мій ПРАвій, згадай всі мої жеРАтви, і, так як в кінцевому РАхунку все призначено лиш для Твого насолодження, згадай будь ласка, все що я зробив для Тебе….

О Вишній ПРАвій АгненБог ВсеСильний РАйй !!!! Я падаю до Твоїх лотосових стіп й приношу їм свої поклони…. О мій ПРАвій, будь ласка, веди мене віРАною доРАгою, щоб я зміг досягти Тебе, і так як Ти відаєш все, що я скоїв у минулому, позбав мене від наслідків минулих гріхів, щоб мені нічого не заважало в просуванні до Тебе….

Оставить комментарий