РАТРА — Рахманская Традиция «Путь СААГАСТА». Из древности в будущее.

РАтРА

РАхМанська ТРАдиція

«Шлях СААГАСТА»

РАТРА

РАТРА

Відизм, Відання РА, Ведична ВіРА ПРАщурів, Ведичне ПРАвоСлавіє, Рідна УкРАїнська ВіРА, Первинна ВіРА всіх людей білої РАси, ВедРуська ВіРА, дохристиянська ВіРА словян, дохристиянська ВіРА Русі, що несПРАвВедливо була названа «Язичництво». Основа, кРАщої частини, РУНВіри, Інгліізма, індуїзма, єгипетського, шумерського, хетського, кельтського, …., Ведизму.

Те з чого явились: йога, МантРАМедитація, Шаманизм, Янтра-Йога, Тантра…., та множество іних духовних ПРАктик….
СвятВязь

Вітаю вас на сайті Ведичного ПРАвоСлавія, РАхМанської ТРАдиції «Шлях СААГАСТА».

На сёму сайті ви можете ознаёмитись з Ведичними писаннями, дізнатись о СьВященнодійствах та СьВятах, що проводять РАдноВіРи Одещини, та власне і о самому походження назви «Одещина»….

РАТРА

РАТРА

Подзвонивши за номером 0993400479; ви можете замовити книги, ОБРАзи РА та богів (деревяні та іні), символіку, диски з Ведичеськими фільмами та піснями, ви можете дізнатись о обрядах та СьВятах, що проводяться в Одесі….

наши боги

наши боги

СвятВязь

В глибоку давнину тереторія сучасної УКРАїни, Польщі, БілоРусії, Молдавії, Південно-Західної Росії звалась РАтаією (СеКоРАєю). По тому як Кий АРевич заснував Київ сей ГоРАд став Стольним для нашої держави….
На південь, в Греції з давніх часів жили грішники і нашим Князям часто доводилось послати туди війська наводити ЛАд. Посилаючи військо Князь казав «Йдіть О-Десную ….», тобто по ПРАву стоРАну Чорного моря.

З часом там були засновані міста з назвами «Одесн», «Одес», «Одесія», а вся ся місцевість була названа ОдесГоРАддям….

Далі сю місцевість захопили греки, неміняючи назву….

А коли Московська імиперія силою козаків відвоювала сі місцевості у турків і вирішили будувати тут місто, то і назвали ёго по давній ТРАдиції….

РАдноВіРська Община Джерело — «РОД»
и «ПРАстРАнство ПРАвоСлавных Славян»

РАдноВіРська Община є средоточенням РАдної ВіРи РАсичів-УКРАїнців (Словян) в місті Одеса. Ми проводимо Славління — Ведичні ОБРЯди Богослужіння, лекції, Свята та багато чого іного.

Представництва РАхМанської ТРАдиції на данній момент є і в Москві, а окремі посліддовники та групи послідовників є і в іних містах СьВіту, тому було створено скайп-конференцію: ПРАстРАнство ПРАвоСлавных Славян: skype:?chat&blob=gGWhrncSi9RNoCd444_9cnOHfTH5khq8UGsJPLyxrk4J-c9So7XDhREKJLpwK-EKQ20kEAJ_93I6HoVFl6t-oUkPCeiEkMVu2FKbl7c7b-AFbY6goxcyGHxdeTtzYqjbR0xdNK8pIzv0c6qC0jjWSESRqmUjeIDKfAhphWUjyUCKTyj6P—b9zovO3oHy9bOnpC-TQ-RirKVlhnZSAq1qFcJdCD16gТа декілька спеціалізаваних конференцій для вивчення Відичеської ТРАдиції та обміну корисними відомостями і організаційних сПРАв….