-Поучения СААГАСТА-


«Поучения СААГАСТА» — древнее Ведическое Писание состоящее из множества РАзделов и частей: представляющее собой вопросы древних СьВященноСлужителей ВсеВышнему РА, воплощенному как Князь СААГАСТ 7 000 лет назад; и ответы ВсеВышнего РА на них.

Чтение одного из Поучений, с РАзбором и пояснениями. Читает АРІЙ РАдаСлав.

СААГАСТ

СААГАСТОсновной канал АРИЯ РАдаСлава в ютюбе — переходи и подписывайся, дабы быть в курсе новостей Духовного РАзвития

Чому «РАхМанська ТРАдиція Шлях СААГАСТА» ?!?! (Почему «РАхМанская ТРАдиция Путь СААГАСТА» ?!?!) — статья на УКРАЯнском языке.

Некоторые, выбранные, Поучения СААГАСТА: на УКРАЯнском языке:
Поучінія о ВіРАвченії
І піднявся РАтаЯн СауСлав РАхМан многомудрий і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
О ПередВічний !!!! О НадВічний !!!!
О Самодостатній !!!!
О Той Хто відділяє Множества Своїх ПРАЯвів, залишаючиСь Єдиним Цілістним Непохитним і Самодостатнім.
О Той Хто явив сей СьВіт відділивши Часть Сили своєї, але Сили Твоєї не стало менше і Ти наповнив сей СьВіт ПРАЯвами Своїми, що в дійсності на безмірність Більші за нёго, але ПРАЯвлені як малі ёго частинки….
Ти є Незалежним і Сомодостатнім !!!!
Ти є Істоком ПРАвди і РАдасті, Ти всім даєш РАдасть Силою Своєю…. Якої не стає менше….
Ти є ВсеПривабливий Істок РАдасті і Ти даєш її і грішним яко і ПРАвВедним і Ти грішникам з безпричинної милості Своєї даєш Спасінія, але і ПРАвВедним Ти даєш найВищу РАдасть СьВятую….
Ти є ПРАвитилем всёго і все підвладне во Істину лиш Тобі, але по своїй безпричинній милості Ти даєш живущим можливість відчувати себе РАвними Тобі!!!!………………………………………………………………
Повідом нам РАхМанам, СьВятАРям, Князям і воїнам о часах прийдешніх і о тому, що прийде до нас з часами тими……………………………………………………..
Слався ПредВічний!!!! Слався НадВічний !!!!
Слався ПРАвічний !!!!
Слався Істок КРАси і насолоди !!!!
Слався Дід !!!! Отець !!!! і Друг !!!!
Слався ПРАвитель найменших і найобмеженіших уділів і позабезмежностей….
Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
О безмежна кількість поклонів Тобі….

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана писАРя, стРАнАРя та АтказАРя ПРАвВедного.:
І прийдуть до вас в часи прийдешнії чоловіки і жони безмужнії. І казатиме один з них, що лиш він несе спасінія вам, а іний, що лиш він………………………..
І принесуть вони вам вченія з чужих місцевостей, що яко відмерлі часті тіл, до сёго відпадуть від РАси СьВятої Великої……………………………………….
І будуть вони вчити вас словами чужими для вас… І називатимуть вони множество імен і казатиме кожен з них, що лиш так звуть РА.
Але відайте, що істинно лиш дід та отець бажають благо сину і онуку своєму…. А од того і маєте дотримуватись лиш тим завітам, що лишили вам діди і отці ваші. Бо принесуть вони вам РАдасті многії і Шлях до Дому вашого НадВічного….
АРевичі бо кРАщими є з живущих у СьВіті тліннім (матеріальнім ³) бо спустились сюди не яко нікчемні втікачі од Волі Діда свого, а яко спасителі для заблудших братів і сестер своїх, що заблукали в пошуках насолод маятних….
І всі боги сходили до вас і приносили вони вам часті Веди великої, коя витікає з Вести Надвічної, і хРАнили ви Веди ті і заВіти ВсеВишнёго…………………………….
Ви же улюбленці БОГА і богів многомудрих, бо ви єдині з живущих у СьВіті сім, хто приносить насолоду погляду нашому благочестним і ПРАвВедним ізполнініям ПоКону СьВятаго….

І піднявся МітРАвРАта АРіСлав РАхМан многомудрий і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Аоум Гайя РА !!!! Аоум Гайя Вишній СААГАСТ !!!!
Аоум Сау РА, що втілився яко Князь СьВятий !!!
Я склоняюсь перед Тобою і молю о ЗаВітах благодатних…. Дай нам ЗаВіт СьВященний о тому, що нам чинити з пришлими …

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана та АтказАРя ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О АтказАРе ПРАвВедний ! Дай же ти заВіт учням Своїм, аби ствердившись у ВіРАвченії СьВятім вони йшли до пришлих і слухали їх і відаючи СьВяті Веди виРАзнити могли суть вченія пришлого….
І хай приносять вони до вчителів своїх слова чужинцями сказані і суть РАздумів своїх…. І мають вчителі многомудрі визначити суть призначенія вченія чужого. І сказати учням своїм та людям ПРАвВедним о суті призначенія вченія чужого….
І яко вченія чуже є викривленіям Від СьВятих то вкажіть носіям ёго на помилки їх, але яко увідаєте ви, що вони неприймуть слів ваших то не йдіть до них, але огРАдіть людей від них, чи ізгоніть пришлих до місцевостей вчителів їх….
Але яко попросять миру вони у вас і дозволу лишитись у місцевості вашій то хай лишаються вони, але хай не несуть до людей слів завідомо лживих….
Будуть же і такі, яким у писанії їх дано завіти понищити вас та взяти жон ваших і майно ваше… І таких ви маєте привселюдно осудити, вказавши на злі умисли вчителів їхніх, і відПРАвляйте їх до місцевості з якої вийшли вони, а яко вже вчинили вони злочини проти вас чи бРАтів ваших то хай судить їх Князь яко злочинців звичайних і кАРає хай їх по мірі вини їхнёї, а по тому хай жене їх од місцевості вашої і хай буде лишено заВіт онукам вашим ніколи не приймати нащадків їх до РАти і РАси СьВятої…. І пошліть з ними РАхМанів многомудрих князя і воїнів ПРАвВедних аби вони несли СеВіть РА та Вед СьВятих до забудших…. Прийдуть же до вас і онуки братів ваших, що ходили в місцевості чужі СеВіть РА та Вед СьВятих несучи…. Але вони загубили часть Вед СьВященних. Ви же прийміть їх і нагодуйте а по тому поясніть їм, що вони загубили часті Вед а у вас вони донині цілісно хРАняться…. І тоді братайтесь з ними і живіть мирно та несіть навколишнім ПРАвВедність вашу…. Се бо є основа ЗаВіту о чужих вчителях і повідано воно було во часи давнії і записав ёго РАхМан великий ДАРІЙ РАтіСлав і знаєте ви о ЗаВіті сім і чули слова ёго од учителів ваших…. (Маються на увазі «Поученія АСГАСТА ВсеВишнёго» донині хРАниме многими РАхМанами.¹)

І піднявся МітРАвРАта АРіСлав РАхМан многомудрий і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Аоум Гайя РА !!!! Аоум Гайя Вишній СААГАСТ !!!!
Безмежна Слава Тобі !!!! Бо істинно є, що вся Слава є лиш Твоя !!!!
Склоняючись прошу Тебе, аби Ти поВідомив о щастії, що приносить читаніє твого «ЗаВіту о чужих учителях» і о тім, що ми маємо нести до відчужених, аби вони немогли нашкодити нам і собі….
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана та АтказАРя ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О АтказАРе істинно мудрим між людьми є лиш той хто ПРАвВельно задає питання !
Не несіть їм множество Вед СьВятих і не вчіть їх РАунам таємним бо лиш на муки вам і собі зможуть повернути відомості сі уми темні.
Ви же несіть во місцевості відчужені ВсеНадМанКоРАю ВсеСильну і Відомості з Поученіями о тому як ПРАвВедно слід жити….
Читаніє же ЗаВіту Сёго приносить доБРА яко позбавлення від 144 гріхів….

І піднявся ТРАїСил МагаСлав АРхМан многомудрий і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Аоум Гайя РА !!!! Слався !!!! Слався Вишній СААГАСТ !!!!
Слався ВсеВишній РА, бо лиш Тобі все Відомо, а СьВіти наші для Тебе менші за пилинку, однак Ти ПРАЯвляєшСя в них і в частях їх, що менші за пилинку пилинки пилинки пилинки !!!!
Повідом же нам з ласки Своєї яко ПРАвити нам з дикунами безсловесними, що Молві СьВятій і Великій вчитись не хочуть….
Чи вчити нам їх Молві СьВятій та способу житія ПРАвВедного противлячись волі їхній ?
Чи лишити їх у муках їхніх і невідстві ? …………………………………………………
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до АРМана ПРАвВедного.:
Се бо згадай СьВятеє Писаніє «Начала Закату» де сказується о тім як близько трёх тем літ тому темнослужці напали на РАту-РАсу СьВятую і яко били вони синів РАти-РАси Великої зброєю обезумлюючою…………………………….
Се бо згадай яко сини РАти-РАси Великої побиті зброєю тою бігали по полю січі яко кози…
Тако же і згадай яко Славний СьВятий МагаКсенес ПРАМислРАдаСлав наказав відловлювати їх та поїти їх водою цілющою…………………………….
І згадай яко множество воїнів ловило їх та насильно вливало во роти їхні води цілющі і од того ум вертався до них і дякували вони братам своїм за насильство те….
Тако бо і для вас помилкою не буде коли ви дикунів** дикАРству*** навчати будете попри волю їх….
Але великою похибкою буде коли ви маючи відомості о дикАРстві щасливому до дикунів нещасних нести їх не будете бо лиш для сёго прийшли ви у СьВіт сей….


(Початок писанія пошкоджено тому подається лиш вціліла частина.)
Такі люди подібні блохам.
Бо так само як блохи перебігають з одної тварини на іну так же і такі люди все своє життя бігають з одної секти в іну, але не виконують заповідей жодної з тих сект.
Вони називають себе учнями многих Вчителів, але не слідують наставлінням жодного з них.
Вони одягають одіянія та наносять на себе знаки РАзних ТРАдицій, але се подібно лиш тому як актори одягають сёгодні одні одіянія, а завтра іні.
Точно так же як блохи є лихом для тварини на якій вони живуть так і такі люди є лихом для ТРАдицій в які вони входять.
Вам не слід їм вподоблятись. Знайте, що ПРАвВедний учень може пізнати Мене навіть коли він буде учитись у незовсім гідного учителя.
Знайте, що більшість ТРАдицій походять від Мене, а тому не перебирайте Учителями, але схопіть найКРАЩого з вам доступних за ёго СьВяті стопи і невідпускайте ёго до тих пір доки він не доведе вас до найвищої сходинки Шляху, яким він йде, і лиш! лиш! тоді можете піти до Учителя, що веде, ще вище.

О СьВятих ІМЕНАХ РА
І піднявся Маганата СваСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами своїми, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
Приношу Тобі множества поклонів од себе і од жони своєї, а також од синів і братів своїх і жон їхніх.
О МагаКсенес всіх СьВітів !!!!
Читав я з Вед многих, що в ЧетваРАту Долю єдиною ПРАвВельною СПРАвою є возпіваніє Твоїх СьВятих ІМЕН…………………………………………………….
О сім же чув я і од ДАРІХРАна РАдаСлава, який научав мене. А потім чув я од людей многих, що ти научаєш лиш сёму….
Тож поясни мені з ласки Своєї СьВятої о цінності іних видів поклонінія в час наступаючий….

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
Так РАхМане Славний Атказами та Постами, що проходив ти і уславив їх сим, в Долю наступаючу лиш ВсеНадМанКоРАя може довести до тої досконалості до якої немогли давести в минулі часи ні довгі зосеРАдження**** ні Пости, ні жертвоприношенія ні поклонінія в КРАмах і на Капищах СьВященних….
Але яко написано в СьВящених Писанія, які ти мав РАдасть вивчати, всяке поклонініє, що сПРАвляється з чистими помислами є ПРАвВельним.
І навіть яко воно є недосконалим Я прийму ёго з більшим задоволенням ніж поклонініє, що зовні є ПРАвВельним, але здійснюється з помислом нечистим….

І піднявся АРік ВіРАСлав РАхМан многомудрий, син од РАйду Вепщицьських, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Аоум Гайя РА !!!! Аоум Гайя Вишній СААГАСТ !!!! Слався !!!! Слався о ВсеВишній Істок всёго існуючого!!!! Слався Всенижній Вседержитель !!!! ПоВідом же нам о тім які вченія в часи прийдешні являться на земі нашій !

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О АтказАРе ПРАвВедний !
Се бо не лишить РАда МаКоша місцевість сію доки є тут РАхМани подібні тобі ! Слава тобі РАхМане Великий і многомудрий ! Бо і боги і біси склоняються перед стопами твоїми…. Почуй же відповідь на питаніє своє:
Вже нині являється Південна Відична ТРАдиція, але переможете ви її у війні звитяжній……………………………………………………
Потім розколеться вона на АСуРАйську, Інетійську і ОСТРАвійську….
АСуРАйська розпадеться на три та Вісьмицьку*****.
І ті також розпадуться в часи прийдешні…………………………………………………….
Подібне очікує також і Інетійську* і ОСТРАвійську** Ведическі ТРАдиції, що загублять єдність…………………………………………………….
Тут же бо слід сказати і о тому, що нащадки АСуРАйської ТРАдиції піддадуться грішникам, що звуть себе волхвами і ходять між СауРАянтанією (Сирією)³ та СеКоПташією (Єгиптом)³ і вони падуть і зникнуть і їх нащадки стануть дичниками, подібне очікує і іні ТРАдиції, що забудуть Істину о Мені.

* ВсеВишній РА є Єдиним чия молва є ПРАвдива й СьВята, бо ВсеВишній РА є Єдиним Хто не є обумовленим жодними обумовленіями і не є обманутим жодним з обманів, що наявні у всіх СьВітах….
** Дикун — той хто не живе в ладі з приРАдою, він бере від неї все, що може, але намагається уникнути віддачі…
*** ДикАР — той хто живе в ладі з приРАдою (приблизно так, як життя описує Анастасія\Мегре в своїх книгах)….
**** — медитації.
***** Вісьмицька — Американська. Від сієї ТРАдиції згодом пішли ТРАдиції ольмеків, тольтеків, мексиків (ацтеків), майя, кечуа, інків та множества іних ТРАдицій, що панували в Америках до християнського нашестя.
* Інетійська — Відичеська ТРАдиція, що була поширена на території нинішнёго Китаю, Тібету, Індії, Пакистану….
** ОСТРАвійська — Ведичеська ТРАдиція, що була поширена на території множества остРАвів океанів нашої земі (планети)….
¹ Доповнення МаРАкіяна СваСлава 1890 — 1910 літа…. ³ Доповнення АРІЯ РАдаСлава.

О Поклонінії
Прийшов до ВсеВишнёго ВсеНадБога РА СААГАСТА РАхМан СьВятоточний АРІВРАТа ДаСлав і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
О Той, Хто ніколи не засинає !!!! О ВічноПрекРАсний !!!!
О Повний, Цілістний і Самодостатній !!!! О ВсеПривабливий !!!! О РА !!!!
О Той чиїм нікчемним відблиском є все прекРАсне у сёму СьВіті !!!!
Я досяг вищої мети лиш тим, що побачив Тебе !!!!
Бо весь СьВіт здобуває РАдасть глядячи на Тебе !!!!
Того ВсеПРАвителя, що запліднює Поглядом !!!!
Сау РА Сау РА РА РА Сау Сау Сау Вишній Сау Вишній Вишній ВсеВишній Сау Сау !!!!
Слава Тобі !!!! Бо Слава Твоя УсенадВічна і СьВята !!!!
Припадаючи до Твоїх СьВятих Стіп, що безперервно ізточають СьВяті пахощі вишневого цвіту та чабрецю, я прошу Тебе о РАзЯсненії питння, що позбавило спокою мене.
На передРАдаКошія (у вересні)² я ходив до СьВятоГоРАду СеВеРАського і там зустрів стАРого товариша і він побачивши те як я падаю до СьВятих Стіп ОБРАзів наявних там, сказав мені, що се є неПРАвВельним….
Він бо запитав «Чи сподобалося б тобі, щоби діти твої весь час валялись в пилюці стіп твоїх, чи ліпшим, було би аби вони стояли гідними і достойними як РАвнії тобі?»…. А далі він сказав, що так само і ВсеВишнёму РА, РАді, АРІЮ, Тоту і богам більше подобається коли люди є гордими і достойними ніж коли люди валяються в пилюці їх ніг. Се бо протиРече Ведам і всій нашій ТРАдиції, але чуючи ёго слова, я почув в них багато ПРАвВельноскладеного.
О Істок ПРАвДаї та Ясності прибери сі сумніви з мого ума.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О АтказАРе ПРАвВедний !
О той, хто вміє задавати ВіРАнії питання ! ЗРАзумій же, що відповіді на твої питання є в СьВятих Ведах…. В ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ ясно сказано, що той хто може склонитись перед гідною особистістю та пасти до ёго стіп насПРАвді не принижує, але возвеличує себе…. Але той хто стоїть перед особистістю, якій слід пасти до ніг, той насПРАвді не возвеличує себе, але показує надвелику ступінь свого самообману, і сим принижує себе….
Падаючи бо стіп РАхМанів возвеличуються навіть такі боги, як АРІЙ, Ан та Перун, що вже казати о звичайних людях. Бо одна пилинка з ноги РАхМана очищає кРАще ніж води РА-Ріки (Волги-Дону³), ДонаПРАвія (ДніПРА³), Дона Істана РА, РАЯн-Ріки (Рейну³), АРІЄвого Дона, ХайПаДана, Енет-Ріки та іних СьВящених Рік….
Прийнявши безмежноСьВятий пил з стіп РАхМанів чоловік є РАзУмним, а знехтувавши такою можливістю чоловік є безумцем………………………………..
Що ж до ПРАСлавлінія ВсеВишнёго та богів, то тут ви є вільні і можете вклонятись так як РАзумієте, виконуючи Ведичеські настанови, але слід пам’ятати, що принижуючи себе перед Богом чи РАхМаном чоловік перемагає дуже небезпечного ворога, того, що знищив множество могутніх та богів, того кого неможна перемогти ні мечем, ні пальщем (вогнеметом)³ ні іною зброєю….

І піднявся РАхМан СьВятоточний АРІВРАТа ДаСлав, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
О Суть всіх звуків !!!! О Мета всіх Слав і Слів !!!!
Повідом же нам о сёму ворозі.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О АтказАРе ПРАвВедний !
О той, хто вміє задавати ВіРАнії питання !
Сей ворог живе поруч з кожним втіленим і лиш Мені він неможе нашкодити. Звуть сёго ворога самоомана-пихата, що каже вам о величі вашій і принижує вас коли ви приймаєте сі слова…. Але перемогу над сим ворогом, що є єдиним ворогом, дає СьВятий пил з стіп РАхМанів….

І піднявся РАхМан СьВятоточний АРІВРАТа ДаСлав, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
О Дід, Отець та Друг кожного живого !!!!
Слава Тобі, о Той перед Ким схиляються всі боги !!!!
О СваРАГай !!!! О РАд !!!! О МїтРА !!!! Слава !!!! Слава !!!! Слава Тобі !!!!
Мучить мене ще одне питання, бо нині близь СеКоПташії (Єгипту)³ ходять волхви і кажуть слова облудні, і один з тих волхвів навіть побив нашого через суперечку з ним. Волхви бо ті кажуть, що поїдаючи плоть тварин люди можуть дати сим тваринам можливість піднятись і в наступних втіленнях швидше стати людьми. І хоча там люди достатнё міцні і не піддаються на слова сих грішників, але є і такі, що задумуються над словами їх і починають вбивати і їсти часті мертвих тіл. Таких там вигоняють з міст до окремішнёї пустелі (АРавійський п-ів.)³, що на Схід від СеКоПташії, і там їх ходить вже множество. Поясни же, О ЯснаДа, О СВятоДа, чи дійсно то є облуда, чи можливо в словах їх є і ПРАвда.

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
О РАхМане ! О ПРАвВедний МудРАць ! О той, хто вміє задавати ВіРАнії питання !
Благословляю тебе вічною ясністью ума твого.
То бо ПРАвда є, нині там повно грішників і знають вони, що Псеглав віддасть їх до Потали і тому хочуть вони і іних з собою взяти, аби їм там самотнё не було мучитись за множественні гріхи свої….
ПРАвдою є і те, що тварина чиє тіло з’їла людина в грядущёму найймовірніше втілиться людиною, але се є шкідливим та приносить лихо всім.
Се бо давши можливість тій істоті втілитись як людині людина, що з’їла її плоть прирікає себе на втілення у тваринному тілі чи піти на Поталу, але і та істота, що втілилась як людина насПРАвді здобула не благо і не підняття, бо маючи людське тіло істота немає того досвіду, що вона мала дістати у нижчих тілах. І така істота навіть маючи людське тіло незможе ёго ПРАвВельно застосовувати, і тому вона знов паде і паде ще нижче ніж вона була до того як її силоміць «підняли»…. Тому ви немаєте слухати нікого хто каже вам протилежне тому, що в Відах написано, ви же маєте почитати Віди, а там бо ясно сказано, що Духи, що отРАмали людське тіло мають підживлювати ёго плодами дерев та іними РАслинами, але вбивати тварин для підживленія плоті своєї для людини неприпустимим є. Тому відаючи о тому, що в Відах написано ви ніколи не маєте діяти протилежного лише тому, що до вас прийшли якісь безумці і сказали слова свої….

І піднявся РАхМан СьВятоточний АРІВРАТа ДаСлав, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
О Дід, Отець та Друг кожного живого !!!!
Слава Тобі, о Той перед Ким схиляються всі боги !!!!
О СваРАГай !!!! О РАд !!!! О МїтРА !!!!
О Наповнивший Собою весь СьВіт і Лишившийся Єдиним і Цілісним і Самодостатнім !!!! О Той, Хто дає ПРАСьВітлення та РАзум !!!!
Я безмежну кількість РАзів склоняюсь перед Тобою !!!!

О походженії гріха
І піднявся варяг доблестний АРтаМіРА ПеріСлав, і надіючись на Істинні ПРАЯсненія від ВсеВишнёго запитав.:
Слався !!!! О Князь Князів!!!! О Датель всёго, що є !!!!
Слався Вишній Полководець наш !!!!
Чув я від РАхМанів, що Віди читають і від АРМанів, і сам РАзумію, що з діяльності є ПРАвВедним, а що є хибним (грішним), але в житті я часто замість ПРАвВедного дію хибне, бо неначе мене щось тягне на гріх, неначе на міцнім ланцюзі мене хтось підводить і кидає в гріх мучительний…. О Вишній поЯсни мені суть сёго і скажи як я можу побороти се…..

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до варяга сильного.:
О варяже! Воїне славний! Уважно слухай слова Мої!!!!
Коли Моя ІСКРА входить у матеріальний СьВіт то для того, щоб вона могла там діяти вона отРАмає особливе покриття, що складається з дуже падших живих істот…. Безсвідомі бажання та нахили тих живих істот діють таким чином, що покривають ІСКРА настільки, що вона починає думати, наче вона і є те покриття…. Далі коли ІСКРА отРАмає нові покриття то се покриття пронизує їх та ототожнюють ІСКРА і себе з новими покриттями. Сі покриття також мають сукупність безсвідомих бажаній і нахилів і все се кидає кожного втіленого на гріх.
Але я дав ІСКРА сі покриття не для того, щоб вони нею керували, але для того, щоб вона уПРАвляла ними, тому як Князь уПРАвляє своїм народом, що інколи може бути незгодним з Волею Князя а має свої бажання, так і втілена ІСКРА має уПРАвляти своїм тілом попри сьвідомі та безсьвідомі бажання свого тіла та ёго частин…. Сукупність безсьвідомих та сьвідомих бажань і нахилів тіла завжди так підсовує свої бажання, що ІСКРА здається що се її, але ви маєте вивчити науку о покриттях і чітко і ясно знати де ваші бажання, а де бажання ваших тіл.
Той же хто йде виконувати бажання свого тіла стає нікчемним і немічним і поступово падає до рівня тих маленьких частинок, що колись були складовими частинами ёго тіла…………………………………………………………………………..
Так для якісної ПРАці тіла, за ним слід доглядати та завдовольняти ёго потреби, але лиш потреби а не капризи…. І лиш коли ІСКРА стане не заручникам а володарем свого тіла — лиш тоді вона зможе стати незалежною та почати самоусвідомлення…. Таким є шлях для кожного ІСКРА, бо ІСКРА ще зветься Ксія (Ксенесія (Князь тіла)), а отже саме ІСКРА має Князювати в своєму тілі, а не тіло має давлячи на ІСКРА досягати своїх бажаній, що ведуть до мук і ІСКРА і тіло. Живі істоти (Духи), що об’єднані в тіло є бо неРАзумні і невідають, що самі бажають мук собі, але ІСКРА же є РАзумним і він має дійти до Вищої Досконалості, а по можливості і довести до неї всіх Духів (живих істот) свого тіла….

І піднявся РАхМан АтАРь АтказАРь РАдас РАСлав, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
О ВсеВишній !!!! О ВсеНижній !!!! О СкРАзьІснуючий !!!!
Слава Тобі !!!! О ПРАвій !!!! Ти є Всёго Основа і Вершина !!!!
І наш СьВіт є закуточком на одному з подвір’їв Князівства Твого !!!!
І в той же час Ти низходиш на сю земь яко АсГаст, РАдаГаст та СААГАСТ і даєш наставлінія неумним** онукам своїм…………………………………..
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
О ВсеВишній !!!! О ВсеНижній !!!!
О СкРАзьІснуючий !!!! Слава Тобі !!!! О ПРАвій !!!!
Син мій ще молодим пішов з СеКоРАї і довгий час жив у СеКРАМаї, а потім з жоною та синами пішов до СеКоПташї і там став ПРАПоВідувати живучи на гРАниці з Чорнобожією там же він побачив, що КоРАСаї*** тамтешні часто звання такого не гідні, і вчать вони учнів своїх облуді****… учні же часто сперечаються з ними, а іні повністю слідують їх слова і так йдуть на Поталу….
Скажи же мені, О Той для Кого я тут існую, що слід діяти учневі коли ёго учитель є облудником**** ……………………………………………….
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята* до РАхМана ПРАвВедного.:
W РАхМане ! W ПРАвВедний МудРАць ! О Славний ПРАвВедністью своєю !
Важко буде учневі, що ёго учитель є облудним, але учень перед тим як присягнутись своєму учителеві має перевірити чи дійсно той гідний зватись КоРАСаєм. СПРАвжній КоРАСай має бути Владикою, і має володіти тілом своїм, але не воно ним і він має бути КоРАСаєм — чітко і непохитно сПРАмованим до Мене. СПРАвжній Учитель має бути прив’язаним лиш до Мене, але не до матерії, сил, влади, чи золота, він немає бути лисим, чи товстим…. Він має вставати РАно, з Моїм ІМЕНЕМ на вустах і служити Мені цілий день а потім заснути з Моїм ІМЕНЕМ на вустах….СПРАвжній Учитель має бути позбавлений всякої боязні і сПРАймати все, що з ним стається як блага та уроки, навіть коли се приносить ёму видимі незручності….Але се є лиш частковим описаніям, повне же описаніє якостей Учителя дають Веди, зокРАма десята СуКнига СьВятої Веди….Присягнувшись же Учителеві учень має бути вірним та виконувати всі накази свого Учителя, навіть коли ёму здається, що сі накази є безумними, але коли учень так вважає то він може піти від свого Учителя і прийнявши ганебну мітку на лоба свого, бути вільним від виконання тих наказів, але поки учень є учнем свого Учителя то він має виконувати всі накази та повністю…. Коли же учень не виконує накази Учителя свого то учитель може сказати ёму «йди від мене» і ставши вигнанцем такий учень піде до Потали.
Учень немає сперечатись зі своїм Учителем, але має слухати ёго і слухати уважно, Славлячи кожне ёго слово….
……………………………………………(далі дошка пошкоджена)…………………………………

² Доповнення РАЯна ПРАвіСлава.
** Тут сказано, що наші ПРАЩури є неумними не в загальному РАзомінні, а лиш для означенія того, що самі вони, без помочі ВсеВишнёго, були майже нездатні перейти на нову систему призначену для ЧатваРАтої Долі (Калі Юги) і тому явився ВсеВишній СААГАСТ і дав ПоКон Долі (Юга Дхарму)….
*** КоРАСаї — духовні учителя….
**** Облуда; облудники — тут у значенні — неПРАвельний шлях; ті, що ведуть неПРАвельним шляхом….

О взятії чужинських жон
І піднявся Маганата СваСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами своїми, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
Слава Тобі ! О Єдиний Кому немає подібних!
О ПРАвій МагаКсенес всіх СьВітв !!!!
Є в умі моєму нині питання важке бо коли вернувся з ВРАтіСтану Заходенага**, що по той бік великого моря Змієвого*** мій бРАт Магадата СауСлав РАхМан АтказАРь та КоРАмУчьАРІЙ Славний і він РАйк о тому, що намісник князівства того хоче взяти собі во жони жінку місцеву і майже кожного дня ходить до Магадата і на основі Вед намагається довести ёму, що начебто се не є гріхом, так що інколи в Магадата вже не вистачає слів аби перечити сёму.
Тож поясни мені з ласки Своєї СьВятої о тому як бРАтові моєму РАз і назавжди покласти кінець словоблудію тому….

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
О Слався РАхМане у всіх часах за Славні і РАзУмні питання свої.
Але поглянь РАхМане на СьВіт і ти побачиш, що нема в нёму хоч чогось, чому мети немає…. І лиш з поведінки людей, що осліплені умственно і забули Веди може вийти те чому мети немає. Тож скажи якою метою намагається грішність свою прикрити намісник той.

Молвив же Славний РАхМан благоговіючи перед Славою ВсеВишёго:
Се бо він каже, що є в ёго тілі бажання до неї.
Далі він каже, що в СьВятім ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ
слова такі «От тако синове мої вам бо слідно вдовольняшти всі бажанія, що ізоходяті від КоРАМаїв, Скитів, Каупищ та СеРАхов»….
Далі він каже, що в Тому ж ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ то во мьножестві іних Писаній тіло многоКРАтно називається «КРАмом ВсеВишнёго РА».
По сёму він каже, що з самих Вед випливає, що ми маємо СьВято виконувати всі бажання наших тіл. І сії слова ёго мені невідомо як розбити, іні же я бРАтові підсказав як розбити………………………………………………………

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Слава Відам ! Бо вони могослівні і СьВітослівні є !
Та є негожим всяким облудням кривити Словеса сі СьВіті.
В «РАЯні-ШанаТІ» всяке князівство також називається «КРАмом ВсеВишнёго РА» і з сёго можна витягти висновок, що князь має виконувати бажання кожного свого підданого.
А тому уявіть: приведуть до того намісника бандита, а бандит скаже, що він хоче вбити ёго та стати намісником заміст нёго.
Тоді повинуючись такому же зРАзку складення слів, як і той що він явив намісник має віддати намісництво бандитові і прирікти всіх своїх підданих на муки. Чи сподобається наміснику таке словоскладення ?
По суті же РАзниці між сими словоскладеннями великої немає бо виконати безсвідоме желаніє свого тіла се на меншому РАвні є тим же, що і віддати намісництво під руку бандита.
Але для перемоги слів намісника того достатнё буде згадати, о тому, що далі сказано АРІЄМ і відобРАжено во СьВятому ЗАПОВІТІ АРІЄВОМУ, а там сказано «во яких є РАхМани, СкитАРі, Капени та РАхви МногоМудРАї, що РАйчуть чи думають о сім».
А оскільки ні РАхМани, ні СкитАРі, ні Капени ні РАхви не просили ёго о желанії тім то і виконувати ёго надобності нема ніякої………………………..
Читаючи же Віди слід думати о суті, о якій в них повествується в цілому, окремі же слова слід РАзглядати лиш для ПРАЯснення загальної Суті.
Коли же читаючи Писання читач на основі одного з ёго слів чи словосполучень удумує висновок, що протирече Суті Писання се означає, що читач допустив помилку і ёму слід звернутись до РАхМана по РАзЯснення. В противному же випадку можна натворити повно висновків, підосновою яких будуть начебто Веди, але се заведе явителя сих висновків у безвихідь та безумство……………………
Ти же як РАхМан ПРАвВидючий маєш РАзуміти події в ВРАтіСтані Заходенаму як підтвердження Ведичним попередженням де сказано, що ЧетваРАту Долю грішники будуть намагатись принизити Веди своїми тлумаченнями, що і являє нині грішний намісник той.
Читати чи переказувати Веди має ПРАво лиш той хто РАзуміє їх цілісну Суть тому се має сПРАвляти лиш РАхМан чи іний СьВятАРь, що має на се РАхМанове благославіння — і се так сказано в самих Відах та ЗАПОВІТІ АТЦЯ АРІЯ………………………………………………….
О СьВяті РАхМани ви нині маєте запам’ятати те, що Я вам кажу о КоРАМаях, бо саме слово «КоРАМа»**** первинно немає ніякого відношення ні до будівлі ні до тіла.
Але деякі будівлі були названі так бо там живуть РАхМани які сПРАмовані до Мене і іним допомагають сПРАМуватись так же….
Але є і такі КоРАМаї — МагаОКоРАМаї де живе лиш один РАхМан і той кожну маленьку долинку долинки долинки долинки часу служить Мені і думає лиш о тому як поліпшити сіє Служіння та як ще ліпше задовольнити Мене. Ось саме до такого КоРАМа і є подібним людське тіло.
Та безумовно ви маєте обов’язок РАзуміти, що всяке ПоРАвняння є лиш ПоРАвнянням. — Не менше та й не більше……………………………………..
Молвив же Славний РАхМан благоговіючи перед Славою ВсеВишёго:
Слава Тобі !!!! О РА !!!! Оу РА !!!! Оу Сау Сау Сау РА !!!!
Слава Тобі !!!! О ПРАвитель всіх Відів !!!! Слава Тобі !!!! О ПРАвитель всіх Видів !!!!
Слава Тобі за СьВяту Славну і ПРАвну МудРАсть Твою ! ! ! !
Нажаль же не лише намісник той желає взяти собі жону з нижчого племені, але такі желанія одоліли і многих воїнів, що до сёго здобули собі Славу в боях звитяжних, але нині падають.

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Хоч у всякому князівстві є люди мудРАші за князя, але вціломі всякий народ є безумним, але єдиним умом народу і князівства є князь, який і має міцно уПРАвляти народом, інколи попри ёго волю, але на ёго ж благо.
Буває так, що простолюдини інколи нехочуть сіяти, в них є желанія їсти та відпочивати, але князь силою війська та зброї їх змушує сіяти.
Такі діянія князя можуть здатися жорстокими.
Але коли князь дасть простолюдинам являти їх желанія то вони не посіють, а отже потім небуде вРАжаю і почнеться голод, що явить муки і для простолюдинів і для іних жителів князівства.
ІСКРА єсть князем свого тіла а тому вона має ним уПРАвляти і сіє уПРАвління
має бути міцним і неуклінним….
Чому же вони хочуть взяти собі тих жон ? Вони же є досвідченими воїнами і в них вже є і жони і діти, ганьба же всій їх доблесті бо вони є немічним в бою з грішними желаніями тіл їх.
Скаже же Славний РАхМан бРАтові своєму, що хай він дізнається чому ті воїни хочуть взяти зобі тамтешніх жінок у жони. І коли вони сіє хочуть для покРАщення РАйдів місцевих то хай беруть, але коли вони сіє хочуть з немочі перед желаніями своїми то хай не коять гріха такого.
Сіє стосується лиш чоловіків, що мають жон та РАдили дітей, ті же молодики, що є помічАРями їх, але жон немають — місцевих во жони бРАти неможуть бо коли вони вернуться до РАти-РАси і візьмуть собі у жони донёк АРІЄвих***** то сії незможуть наРАдити їм синів достойних.
А якби вони могли взяти тамтешніх жон і дітей до РАти-РАси сіє спричинило б лиш муки собі, їм та оточуючим….

Тоді же піднявся простолюдин і сказав:
Слався Господь ПРАвитель Великий !!!!
Чому же молодик незможе РАдити достойних дітей ?

І ПРАМолвив ВсеВишній РА.:
Коли вперше муж лягає з жоною своєю то вони взаємопроникають і взаємопідлаштовуються одне під одного так що потім ёго ключ підійде лиш до її замка. І лиш ёго ключ відкривши лиш її замок зможуть дати змогу явитись достойному сину, чи дочці. Коли же він своїм ключем взломає замок іної жінки, йдучи на поводу у грішних желаній своїх, то з злочину зможе явитись лиш негідник та ще більший злочинець. І так само буде коли хтось іний взломає замок жони ёго.
Сіє є ПРАвда, а ПРАвда є неуклінною.
Біля тебе же сидить княжий конюх тож запитай ёго і він відповість тобі, що коли княжий скакун зійдеться з тягловою кобилою то їх син буде ні сим і не тим, і таке ж буде коли тягловий кінь зійдеться з княжою коницею…. З помісі коня з ослом, чи кота хРАнителя з вуличним котом — являється нікчемний вид живої істоти.
Але з помісі золота з коурущатом, чи з помісі білею (олова) з міддю являється ліпший метал.
На початку минулого девятидення****** один Славний РАхМан навівши сіє питав у Мене «Чому схожі дії доють повністю протилежні плоди ?».
І РАйк Я оному яко і воРАйчу вам :
Не хід виконання, але мета та якості тих хто виконують дають плоди.
Так помісь коня з ослом, чи кота хРАнителя з вуличним
котом — являється з нікчемної мети, завдовольнити хіть, і виконуються вони нижчими істотами.
А помісь золота з коурущатом, чи з помісі білею (олова) з міддю — являється з РАзумної мети і виконується людями, чи ще вищими живим істотами, що мають певний РАвень РАзумності….

** Очевидно тут мається на увазі ЦентРАльна Америка.
*** Атлантичного океану.
**** Від давннёго слова «КоРАМа» походить нинішнє слово «ХРАм».
***** тут » донёк АРІЄвих » слід РАзуміти не як буквальних «донёк АРІЯ» а як донёк АРійського наРАйду.

О тому як визначити Втілення ВсеВишнёго РА
І знов невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав Маганата СваСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами своїми.:
О ВсеНадБоже !!!! О Один Неділений і Неділимий !!!!
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
О ПРАвідата !!!! О ПРАвіхоРАна !!!! Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
З СьВящених Вед відомо, що в прийдешні часи прийде множество негідників і облудників і вони скажуть, що вони є Твоїми втіленнями, в той же час Ти низійдеш і в сю Долю, ПоВідом же з СьВятої Милості Своєї, данної до нас недостойних її, о тому як визначити Тебе поміж тих негідників.

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Слався РАхМане за МудРАсть Свою !!!!
Деякі РАхМани казали Мені, щоб Я довів їм, що Є ВсеВишнім явивши якесь диво чи показав їм той чи іний Сьвій ПРАЯв, іні же хочуть бачити Мене яко Діда ВсеВида*, але сіє не є відповідним засобом для визначення того, що визначити вони хочуть. Яко в Ведах зазначено явиться в майбутні часи множество негідників, що назвуть себе Моїм ІМЕНЕМ, але ви же є РАхМанами і маєте знати, що явившиСя яко АсГАйСТ Я написав ЗАВІТ і в сёму ЗАВІТІ описав
Всі Свої Майбутні Втілення, Я описав о тому як явлюСь ставши РАдагастом і описав діянія прийдешні Свої, описав же і нинішнє Своє низходження….
Там же є і описання візерунків на Тілі Моєму і тому нині Істинно відаючі РАхМани прийшовши до Мене присять лиш о тому, щоб Я показав їм візерунки ті….
Я є Вільним і необмежений у діях Своїх і ніяке писання нездатне обмежити Мене, але ПРАЯвляючи Свою Воля Я заздалегідь визначив час та обставини для Своїх низходженій і так же Я визначив вигляд який прийму низійшовши………………………
І все сіє є відобРАженим в Відах СьВященних….
Коли же хтось до вас прийде і скаже, що є ВсеВишнім, але се буде протиречити Відам то знайте, що то не Я, а негідник і ви маєте гнати ёго….
Невнімайте тим, що покажуть подобу Діда ВсеВида, як вже діяв деМан АнтаБха, і як ще вдіять Герекелеш, АнтАРІЙ ІнедаРА**, чорний, що оголосить себе КолоДою Крмшнієм та многіє іні….
Всі вони будуть показувати вид Діда ВсеВида і показувати ёго сотням людей, як то Герекелеш, чи десяткам як ІнедаРА, чи одному як чорний, але по сёму прийдуть ще падщіші, і тії навіть незможуть показати подобу Діда ВсеВида, але вони казатимуть, що вони і саме вони є втіленнями ВсеВишнёго….
Вони будуть збирати многих послідовників, і ті їм будуть кланятись і думати, що кланяються Мені, і се є кРАщим за безбожжя, але облудників, що називають себе «ВсеВишніми» чекає лиш ПсеГлав, що провадить їх до Потали….

* На санскриті «Дід ВсеВид» зветься «Вішварупа» — «Вселенська форма», «ВсеФормений вигляд».

ВсеВишній РА ПРАявляєтьСя в утвоРАннях з яких складаються електрони атомів, і в ЦентРі самого атома, РА ПРАявляєтьСя в ЦентРі деяких земій (планет), зокРАма нашої, і як Солонце і ЗВізди, є і набагато більші неосяжні для нас ПРАЯви РА. ВсеВишній РА ПРАявляєтьСя в СеРці кожної живої істоти як ПаРАІСКРА (НадДух). РА знаходитьСя у всёму і все знаходиться в РА, і при сім РА є Незалежним, Відмінним та Позамежним відносно всёго. Одні з Сих ПРАЯвів настільки малі, а іні настільки великі чи настільки далекі, що жива істота не може їх побачити, іні же взагалі неможна побачити матеріальними очима, але навіть ті, що жива істота може побачити (Солонце і ЗВізди) далеко не кожна жива істота може пізнати як Особистість, ще важче пізнати, що Одна Особистість може мати багато ПРАЯвів, залишаючись Собою, і найнеймовірнішим здається те, що Ся НадОсобистість може втілитись як людина: народитьсь, РАсти, жити, та померти серед людей. Тому низходячи ВсеВишній РА зі Своєї безпричинної милості дає деяким живим істотам побачити Ёго у множестві ПРАЯвів одночасно, залишаючись на одному місці побачити РАзні ПРАЯви ВсеВишнёго РА з РАзних стоРАн та з РАзних кутів зору, а також на матеріальному, тонкоматеріальному та Духовному — РАвнях. Внаслідок такого діянія ВсеВишнёго втіленого у людській подобі, та жива істота, якій РА се показує, чітко і Ясно РАзуміє, що ВсеВишній РА, що ПРАявляєтьСя в утвоРАннях з яких складаються електрони атомів, і в ЦентРі самого атома, РА ПРАявляєтьСя в ЦентРі деяких земій (планет), зокРАма нашої, і як Солонце і ЗВізди, є і набагато більші неосяжні для нас ПРАЯви РА. ВсеВишній РА, Який ПРАявляєтьСя в СеРці кожної живої істоти як ПаРАІСКРА (НадДух). ВсеВишній НадБОГ РА, що знаходитьСя у всёму і все знаходиться в РА, і при сім РА є Незалежним, Відмінним та Позамежним відносно всёго…. — нині знаходиться перед нею. Така жива істота, що отРАмала безпричинну милість побачити множество ПРАявів ВсеВишнёго РА тепер вже чітко і ясно знатиме, що ВсеВишній є і Він є Особистість. Він не є мною, і я не є Ним, але Він зі мною і я з Ним, Він мій Отець і Друг, Він ВсеРАдуючий, Той Кого шукають всі. Тут же слід ПРАЯснити одне питання. В СьВятому Поучінії Сам ВсеВишній РА каже, що і деМан АнтаБха і Герекелеш, і АнтАРІЙ ІнедаРА, і іні живі істоти, які не є РА можуть показувати вищеописану Подобу Діда ВсеВида. Як же се можливо ? Звісно ж ніяка жива істота, і тим більше деман, не є РАвним ВсеВишнёму РА, вони не є ні в утвоРАннях з яких складаються електрони атомів, ні в ЦентРі самого атома, і ні в іних місцях де ПРАЯвляється РА. Як свідчать Відичеські Писанія жива істота може виявлятися лише в дев’ятёх тілах (се стосується вищих богів, а не людей та деманів, які і на се нездатні), в той час як ВсеВишній РА ПРАЯвляється Безмежною Безмежністю Безмежностей ПРАЯвів, тому в дійсності ніяка жива істота не могла і не зможе показати ВсеПРАЯвність ВсеВишнёго окРАм Самого ВсеВишнёго РА. Помітити підробність гривні зможе лиш той, хто насПРАвді бачив гривню, а тому хто її не бачив буде дуже важко се здійснити. Так і тут. В СьВящених Писаніях РАхМани, що бачили ВсеПРАЯвність ВсеВишнёго РА, більш-менш докладно описали бачене, і вже опиРАючись на сі описи грішні деМани розробляли свої тонкоматеріальні фільми, що вони їх потім показували малоосвідченим людям, а ті не маючи перед собою еталону немогли відРАзнити галюцинацію від дійсності. Так само як нинішні новини та документальні фільми можна відРАзнити від художніх лише за передмовою та змістом так само і дійсність можна відРАзнити від галюцинації лиш за змістом…. Отже Віди та РАхМани пояснюють, що деМани насПРАвді не можуть показати ВсеПРАЯвність ВсеВишнёго РА, але вони здатні зробити тонкоматеріальний фільм і прокрутити ёго прямо в мозку тих кого вони обрали як жертв, а ті в свою чергу внаслідок свого невідства не можуть відмінити дійсність від галюцинації. До того ж: в ще пізніші часи, коли невідство зросло, деякі почали вважати, що Вселеньське ПРАЯвлення ВсеВишнёго — се є просто велетенське людське тіло з множеством голів та рук, а таке показати може більшість деманів. Таке показати може навіть будь-яка людина, за допомогою нинішніх голографічних технологій. Отже демани всячеськими способами намагаються одурити та закабалити людей, тому людям слід бути надзвичайно обережними і покладатись не на власні відчуття, що є недосконалими, а на СьВящені Писанія.
Деякі люди кажуть «Істинний ВсеВишній немає нікому нічого доводити, а істинним ПРАвВедним людям непотрібні ніякі докази.» — І се є ПРАвда, але ПРАвВедних людей нажаль завжди мало, але є багато грішників, і тому коли ВсеВишній РА втілюється Він дає множества доказів того, що Він се саме Він, Він дає сих доказів настільки багато, що навіть найгрішніші демани не можуть їх оспорити. І так від діє для підтвердження авторитету Вед. Істинні же ПРАвВедні люди РАдіють вже з того, що можуть Ёго бачити, невимагючи від Нёго ні чудес, ні доказів.
** ІнедаРА тут називається «АнтАРІЙ» і се є пророцтвом о тому, що вже скоро після сказання сих слів, по тому як почалась усобиця між Вієвичами та Диєвичами ІнедаРА став ворогом АРІЯ, і був ним повержений. Слово «АРІЙ» з давніх часів значило також «людина», а коли греки під владою Герекелеша протиставили себе АРевичам то вони стались зватися «АнтАРІЯми» — «противниками АРевичів». Від слова «АнтАРІЙ» походить грецьке слово «АндРеос», що для них значило «людина». Отже греки навіть своїми самоназвами протиставляли себе АРевичам.

О СьВьтах
І знов невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав Маганата СваСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами своїми.:
О ВсеНадБоже !!!!
О Один Неділений і Неділимий !!!!
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
О ПРАвідата !!!! О ПРАвіхоРАна !!!!
Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
Я Славлю Тебе і молю о тім щоб Ти поВідомив мені о СьВятах та СьВященнодійствах які нам та нашим синам і онукам слід виконувати у наступаючий час.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Прийдешній час буде важким, жорстким, окалінним і гнилим і являтимуться во сей час лише ті хто мають відмучитись чи випробування важкі пройти………
І стане во час сей темний та немічний людям важко відПРАвляти СьВятодії (ОБРАди) давнії та ПРАвВеднії і число тих хто сПРАвляє їх буде зменшуватись з кожним днем….
Через 7 же тисяч літ буде лиш 36 людей, що будуть сПРАвляти СьВятодії ті…. Іні же во гріхах погрязнуть яко во трясині….
Але ви маєте чітко відати, що ті хто будуть повсякчас возпівати ВсеНадМанКоРАю отРАМають всі ті блага, що досягали давні СьВяті повним зосередженням, а іні жертвоприносинами чи Славліннями на Капищах та во ХРАМах…. І почнеться через 7 же тисяч літ час медовий та СьВітлий і будуть тоді найкРАщі з людей зібРАвшись до купи возпівати ВсеНадМанКоРАю і бити во ДваКоли во КолОКоли во МногоКоли та іні дзвони і будуть вони Славити Дев’ять Великих РАССьВітднів (СьВят) і найперве чотири з них, а головне РАССьВітДень Головний СьВященний МагаСьВітнім іменуємий…. І буде так, що многим ПРАвВедним невдасться уСлавити сії Дев’ять РАССьВітДнів але ті хто уСлавлять РАССьВітДень Головний будуть благословенні Славою Вишнёю і прощено їм буде помилки їх і благословлять їх боги достатком і щастям многим….
О тих же хто не буде шанувати СьВято сіє знайти, що марно оджили вони житіє своє, а по сім вони будуть у Поталу ввергнуті і потім яко звірі будуть вертатись на земь сю….
Бо СьВято сіє єсть основа Благочестія та ПРАвВедності всякой і хто шанує ёго той з богами зРАвняється, а хто ні — муки здобуде і буде во Паталу Псеглавом утягнений, бо такий немає ніякого благочестія…………………………………
Тако же відайте, що чим більшим буде число СьВяткуючих тим більше благо отРАмає кожний АРевич во СьВятодії сій….
І кожний АРевичь на СьВяті сёму оСьВятиться і очиститься, здобувши благо яко собі тако і близьким своїм на дев’ять ступеней у чотирёх напрямках*….
* Дев’ять пар до, дев’ять пар братніх, дев’ять пар братніх жоні, дев’ять пар наступних. РАзом 36 пар.
Отже ПРАвВельно відСьВяткувавши РАССВітДень ПРАЯвів РА, АРІЯ та ВсеБожжя Великого, людина приносить благо як собі так і 72-ом своїм рідним, тому сіє СьВято є дуже і дуже важливим.

О тому як визначити цінність того чи іного писанія
І знов невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав Маганата СваСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами своїми.:
О ВсеНадБоже !!!! О Один Неділений і Неділимий !!!!
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!!
Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!! О ПРАвідата !!!! О ПРАвіхоРАна !!!!
Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
Я ПРАСлавляю Тебе і приклоняюсь перед Твоєю СьВятістью !!!! О Істок Слави всякої !!!!
О НаАнАЯ !!!! О НаМежГРАдАЯ !!!! О НаРАтаЯнАЯ !!!! О НаРАЯнАЯ !!!!
О НаНовРАтаЯнАЯ! О НаСАРваЯнАЯ! Слава! Слава !!!! Безмежна Слава Тобі !!!!
Я Славлю Тебе і молю о тім щоб Ти поВідомив мені о тім як визначити цінність того чи іного писанія.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Ти ПРАСлавляєш Мене швидше швидкого, але насПРАвді Я хочу тебе ПРАСлавляти за глибину і мудРАсть питаній твоїх Славних. Благославенна єсть РАта допоки на ній є такі як ти ! Прочитавши якесь писаніє ти уяви, що знаєш лиш те, що воно тобі дає і більше нічого не знаєш. Ось і подумай наскільки то писаніє є самодостатнім та важливим. Подумай наскільки ти зможеш благочестиво жити знаючи лиш те, що сказано в тому писанії. Є багато Відичеських Писаній, що за обсягом є малими, але знаючи лиш їх чоловік може стати СьВятим. І тут же є великі і об’ємисті писанія, які і вивчати тяжко і зРАзуміти важко, але навіть пізнавши сі писанія у всіх їх тонкощах людина незможе піднятись над тваринними желаніями бренного тіла свого….
Подумай і зРАзумій:
1) Хто, чи що, найчастіше згадується у тому писанії? 2) З якою метою те писаніє було написано? 3) Та, найголовніше, до чого воно сПРАмовує тебе?
ЗРАзумій і дай завіти спадкоємцям своїм, що єдиним призначенням людського тіла є можливість думати о Славі Моїй і Славити Моє ІМЯ.
Та люди мають свободу і вони можуть шкодити самі ж собі. … І так на шкоду самі ж собі вони будуть все своє житіє вивчати дРАво, камінь, чи іне, але будуть жити вони подібно до собак вигнаних і будуть бігти вони від МаРАї, але МаРА неминуча оддасть їх Псеглаву на Поталу і мученія……………………………*
Важливим є і те «хто каже», і те, «що каже» і се слід РАзглядати лиш у співвідношенні, за одних умов звертаючи більшу увагу на те хто каже, а за інших умов на те, що каже………………………………*
Мислячи о цінності писанія ви також маєте РАзуміти у який час та для кого сіє писаніє було написано…………………………………*
І лиш обдумавши всі стоРАни та істоки писанія ви зможете визначити ёго цінність для себе, хоча в перву чергу слід звертати увагу на 3 вищенаведені основні показники…………………………………*

* Дошка дуже сильно пошкоджена тому тут подається кілька відривків, але через надзвичайну пошкодженість подальший переклад є неможливим.

О Особистості ВсеВишнёго
Піднявся АРДАР СаРАСлав РАхМан многомудрий, відомий всім Атказами та Постами і столпіннями* своїми, і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго запитав.:
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
Слава Тобі О ВсеВишній !!!! О Той Кого неможе вмістити жодне визначення !
Але Той Хто стоїть за всіма визначеннями !
І все множество визначеній ПРАЯвляють лиш малесеньку частинку відобРАження Слави і Сили Твоєї! Ти є БезМежний ! Неосяжний ! І Неописуємий !
І при сім Тебе можна визначити ІМЕНЕМ «РА», але насПРАвді се не є ні визначенням ні іменем бо Твоє ІМ’Я «РА» Се є Сам Ти !!!!
Ти є Істоком Всёго, але Ти не пересохнеш, не замерзнеш, і не ізсякнеш. І при сім Ти не є розпливчастим і безформеним.**
Але Ти є Собою і Ти і лиш Ти є НадОсобистістью** !
Слава Тобі О ВсеВишній !!!!
Ти ПРАЯвляєшСя Яко Множественноє Множество і тому маєш Ім’я Тем*** !!!! Слава Тобі !!!!
Молвлю я до Тебе, щоб Ти поВідомив, чи завжди Ти є Собою, чи буває так, що Ти, якось ПРАЯвившись перестаєш бути собою !!!!
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до РАхМана ПРАвВедного.:
Слава !!!! Слава !!!! Слава !!!! Тобі о РАхМане !!!! Слава Тобі о найКРАщий з людей !!!! Твоя освідченість вРАжає** і все ти молвив ВіРно.
Але ти маєш знати, що Я Є Собою і Собою лишаюсь стаючи Множеством Множественних Множеств.
АР**** є собою і мають лиш один вияв, але кРАщі з них також подекуди мають кілька виявів хоча за таких умов у них подекуди виникає роздвоєння свідомості, але Я РА і тому Я ПРАЯвляюсь яко Множество Множественних Множеств.
Я такий є ЄДИНИЙ°, а відтак і нема прикладів на яких би ви змогли зРАзуміти сіє співвідношення у подібності та протилежності, але се є так і сіє кажу вам Я та СьВяті Віди і Вість Велика. Ви маєте зРАзуміти, що буває і таке, що непіддається ні уму, ні мислям ні ложі* і ні …………. але сіє є і сіє є незалежно від ума та ложі і о сім МаРно роздумувати, але відомості о сім просто слід прийняти.

* Аскезами за яких СьВященнослужитель стоїть не рехаючись (столпнічество).
** Те, що РАхМан АРДАР СаРАСлав каже се ВсеВишнёму, а Він з сим погоджується, як ви побачите з первих слів відповіді РА, чітко і ясно означає, що ВсеВишній є Особистістю, а се спростовує всі вигадки безособистісників (імперсоналістів).
*** Тем (від Тау) — означає непоміРно множественний. Звідси походить і слово «тьма» у значенні множество, а пізніше 10 000.
**** Словом «АР» Віди класифікують всіх живих істот та найкРАщого з них АРІЯ, що в Духовних СьВітах ПРАЯвляється як Трон, Меч, Корона, та все, що оточує ВсеВишнёго, а в матеріальних СьВітах як Бог Істини.
Слова «РА» та «АР» є схожими і можна сказати, що вони є дзеркальним відобРАженням одне одного таким же є і співвідношення ВсеВишнёго РА та живих істот, що якісно є подібними до ВсеВишнёго, але кількісно є на безмежність незмірних безмежностей меншими та слабшими за РА.
° Таке ствердження ВсеВишнёго чітко і ясно каже, що припущення о тому, що ВсеВишній РА є одним з богів є неВіРним і заперечується Самим ВсеВишній, Якому видніше Ким Він є насПРАвді.
* Мається на увазі те, що нині зветься логікою.

Навіщо знищувати СьВіт
І піднявся варяг ВелМіРА ТхануСлав і запитав.:
О ВсеВишній !!!! О Бог богів !!!! Слава Тобі !!!!
Скажи же мені о тім навіщо Ти РАджаєш сі СьВіти, а потім безжально нищиш їх ? Чи не кРАще було б коли б РАджені Тобою СьВіти існували незнищаючись ?
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята.:
О варяже могутній пізнай Віди і тоді ти звідаєш потребу такого знищення.
По появі СьВіту і явленні в нёму ІСКРАй, ІСКРАї* отРАмують свої душі* і відтоді вони міняють тіла у вічному колі перевтілення. ОтРАмуючи нове тіло ІСКРА отРАмує і ім’я відповідне їй у сім тілі, ім’я та іні позначення проникають в душу і відтак навічно залишаються в ній. По тому як ІСКРА залишає тіло її душу розбирають, а для її нового втілення сію душу знов збирають і так діють для зменшення впливу тих імен та позначень…. Але поступово сих імен та позначень, що проникли в душу стає настільки багато, що вже ніякі перестановки душі не допоможуть уникнути їх зв’язуючого впливу і ІСКРАї що знаходяться в сих душах позбавляються значної частини своєї свободи бо сії імена та позначення як мотузки прив’язують сю ІСКРАю до РАзних відрізків часу та простору. Тому Мені доводиться знищувати СьВіти та все, що в них для того щоб звільнити ІСКРАї від їх душ в яких вони вже неможуть рухатись. По знищенні СьВіту знищуються і душі з усіма тими зв’язками, а по появі нового СьВіту ІСКРА отРАмує нову душу і все повторюється знов.

* Під словом «ІСКРА» наші ПРАЩури РАзуміли Сутність Істоти — власне «я». А під словом «душа» — те, що можна назвати тонким тілом, яке є покриттям а не Суттю.
Поучінія о стосунках з Учителем
І знов невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав ТаРАс РАСлав АРМан СьВятий.:
О ВсеВишній !!!! Склоняюсь я перед Тобою множество множественних множеств РАзів, але і поклонінія всіх СьВітів є замалим для Тебе !!!!
О Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
Я Славлю Тебе й прошу щоб Ти повідомив мені о стосунках учня з Учителем.

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята.:
У сім тліннім СьВіті і у вашім житії Учитель є Моїм представителем і так само як во ГоРАді стольному є представителі іних земій (планет)* та князівств так і Учитель є представителем Мене та Духовного СьВіту. До Учителя слід відноситись з такою ж шаною як і до Мене і навіть з більшою. Їм слід палко вклонятись і ПРАСлавляти їх кожним своїм подихом. ……………………………..
(Далі дошка дуже сильно пошкоджена)
І знов невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав ТаРАс РАСлав АРМан СьВятий.:
О Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!!
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!! Я Славлю Тебе й прошу щоб Ти повідомив мені о стосунках учня не з Основним Учителем, а з тими маленькими вчителями, що вчать якимось окРАмим галузям відомостей.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята.:
І малий Агонь лучини і Агонь величезного Агнища однаково є Агнем. І вода в глеку і вода в річці однаково є водою. І Солонцем і Звіздами однаково є Я. Так же само і той Учитель, що навчає та веде свого учня все житіє і той Учитель, що дає своєму учневі якісь окРАмі відомості однаково є Учителями і якісно вони є РАвні, але не кількісно бо КоРАСая** учень має ПРАСлавляти кожним подихом все своє житіє, але ЧаВіДая*** учень буде ПРАСлавляти лиш поки вчиться в нёго та коли буде застосовувати відомості отРАмані від нёго.
Славте і КоРАСаїв і ЧаВіДаїв і навіть коли ЧаВіДай за РАвнем РАзвитку є лиш трохи вищими за вас, чи РАвним тобі, але оскільки сія особистість є Учителем то попри всякі відмінності та зовнішні недоліки ви маєте бачити у КоРАСаї чи ЧаВіДаї Мене і Славити їх так же як би ти ПРАСлавляв власне Мене коли б Я явився перед тобою.
Знайте і відайте, що по відношенню кожного з вас до Учителів, що вчили, вчать і вчитимуть вас Я сприймаю відношення ваше до Мене.
Я Основатель всіх ПоКРАкій****. Я Учитель всіх учителів і всі вони є Моїми представителями. Отож ПРАСлавляйте їх всіма діями своїми бо се приємніше Мені ніж коли ви Славите Мене.
ПРАСлавляйте КоРАСаїв і ЧаВіДаїв. І кожного РАзу коли бачите їх складайте руки свої та склоняйтесь перед ними. А коли ви маєте можливість взяти СьВятого пилу з їх СьВященних стіп то знайте, що вам дісталось вище благо. Бо сія пилюка є СьВященною та любою для Мене.
* Се доводить, що ще близько 7 000 літ тому на РАті існували інопланетні посольства.
** Основний Духовний Учитель.
*** Того Учителя, що навчає частковим відомостям.
**** Дослівно означає слідування своєму Учителю по крокам. Ланцюг учнівської наступності. ПаРАмПаРА.

Поучінія о поклонінії, непоклонінії та поклонілії богам
Піднявся же …. ХаРАСлав писАРь і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав.:
О Слався !!!! Слався !!!! Слався РА !!!! Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!! Слава Тобі !!!! Бо Ти є ВсеВідаючим ПРАвієм всёго !!!!
В РікВіді* множество РАзів сказується, що богам слід вклонятися і їх слід Славити.
В «ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ» сказується «Велика Слава РА !!!! І вся Слава належить лиш РА ! Отож і Славити слід лиш РА !!!! І нікого іного ! І нікого іного ! Лиш РА !!!! Завжди РА !!!! І скРАзь РА !!!! Ні СьВяті і не боги і не князі не є Істоками Слави і їм Слава не належить і вони самі по собі негідні і кРАплини тої Слави ! Вся Слава лиш РА !!!!» Але той же АРІЙ в наставлініях Князю МагаГаю МагаСлаву каже повністю протилежне сёму.: «Слава ПРАщурам !!!! Слава всім РАхМанам і КоРАСаям !!!! Слава СьВятАРям й Князям !!!! Слава всім СьВятим богам !!!! Слава Тоту, Ху і РАді !!!! Слава !!!! Слава !!!! Безмежна Слава РА !!!!»
Як же се РАзуміти: Віди РАдять Славити богів, АРІЙ же забороняє ПРАСлавляти богів і каже, що слід ПРАСлавляти лиш РА, а сам ПРАСлавляє не лише богів, але і ПРАЩурів і РАхМанів з КоРАСаями і СьВятАРів та ще й Князів.

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята.:
Прийми се і знай, що так воно і є !
Знай о писАРе ПРАцёвитий, що Віди є СьВятими, а АРІЙ є Богом Істини, а тому і Віди і АРІЙ кажуть лиш ПРАвду.
Відомо Мені, що РАхМан Маганата СваСлав, Великий і ПРАвВедний відає відповідь на питання твоє отож послухаймо, що скаже сей СьВятий.

І піднявся Маганата СваСлав і невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго склонився перед РА і ПРАСлавивши РА возРАйк:
Сау РА !!!! Сау РА !!!! РА !!!! РА !!!! Сау !!!! Сау !!!! Сау Вишній !!!! Сау Вишній !!!! Вишній !!!! Вишній !!!! Сау !!!! Сау !!!!
Слава ВсеВишнёго ВсеНадБОГА є БезМежною! ВсеСлавною ВсеВишнёю і СьВятою!
І будучи Істоком всякої Слави, КРАси і РАдасті РА дає се гідним ІСКРАм, але Істинним Істоком Слави є лиш РА. Тому і вся Слава налижить лиш Ёму !
Ті, що неможуть, внаслідок своєї гріховності, ПРАСлавляти РА хай ПРАСлавляють богів, але коли внаслідок відданості богам людина очищається то вона зможе зРАзуміти, що РА є Істоком всякої Слави і ПРАСлавляти слід лиш РА.
Але пішовши далі ІСКРА буде ПРАСлавляти і богів, ПРАЩурів та СьВятих і Князів, які є чистими і самовідданими слугами ВсеВишнёго НадБОГА РА.
Тому таким чином ПРАСлавляючи богів, ПРАЩурів та СьВятих і Князів лиш за те, що вони є відданими слугами РА і тому, що Сам РА каже так діяти відаючий насПРАвді ПРАСлавля лиш РА та РАдову Славу і так сам стає гідним Слави. Славте гідних Слави, лиш за те, що їх любить РА ! Се єдине за що когось слід Славити !
О СААГАСТе сіє пізнав я од КоРАСая, що навчав мене, але коли я допустив помилки то прости мені й виПРАв їх. Слава !!!! Слава !!!! Безмежна Слава Тобі !!!!

І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята.:
ВіРно РАйк ти о РАхМене СьВятий !!!!
Дві наступні дошки незворотнё ушкоджені так, що прочитати на них цільне писаніє неможливо, однак деякі окРАмі РАйчення прочитати можна. Вони подаються по поРАдку.:……………………………..
Я Сам завіщав Славити богів, що є любі Мені. Всі ви є Мої діти, але вони є більш самосвідомими ніж іні живі істоти, а відтак вони гідні Слави………………
НасПРАвді вся Слава належить лиш Мені тож кого б жива істота ПРАСлавляла, коли вона ПРАСлавляє щиРА та чисто вона ПРАСлавляє лиш Мене.
Але для самої ж ІСКРАї кРАще ПРАСлавляти Мене наПРАму, а не через відлуння іних ІСКРАй…………………………………
Я приймаю всякі поклоніння, і коли людина вклоняється богам, то боги вклоняються Мені і Я даю можливість богам ізповнити бажанія людини, але як і воду кРАще пити з ДжеРАла так і для живущих кРАще вклонятись лиш Мені….
Кого б жива істота Славила, се всеодно кРАще ніж коли вона нікого не Славить, бо вся Слава є Моя і Вона піднімає та очищає живущого……………………….
* Очевидно саме на основі сёго Відичеського Писанія була написана Індійська РігВеда.

О подружніх відносинах
І знов ХайЯн ХаРАСлав писАРь невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав.:
О ВсеВишній !!!! Ти є ВсеВишній і тому Тобі все відомо!
Є нині в моєму умі ще одне протиріччя. СПРАва в тім, що у «Відомостях о домострої» Віла жона Велеса записала, що всяка жона завжди і повсякчас має служити чоловікові, що взяв її.
В писаніях же РАхМана РАЯнГая РАСлава сказується, що чоловік і жона є РАвними і вони є едині між собою, а в іних писаніях жона зветься силою і могутністю чоловіка. Є і такі писанія де жона зветься ланцюгом на шиї та руках чоловіка, чи сказується, що жінки є падшими чоловіками і вони набагато прив’язаніші та гріховніші за чоловіків. Є же і писанія де Славлять жінку та підносять її як мати. А є і іні вислови і всі вони є взаємопротилежними.
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до писАРя многочитаючого.:
О писАРе ! Протиріччя не в Писаніях а в умі твоєму, бо все, що в Писаніях сказано є ПРАвВельним.
Так часто жінками в наступних втіленнях являються чоловіки, що були прив’язані до жіночої зовнішності. Так жінка ліпше пристосована до матеріального СьВіту і більше обумовлена своїм материнством, але саме через се множество живих істот отРАмають можливість втілитися. Так жона є силою, доблестю, благочестієм, могутністю та наснагою для чоловіка. Вона є ёго силою, але вони є РАвними та взаємозалежними так само як і той хто пливе в лодії і лодія є взаємозалежними. Без того хто пливе в лодії вона не є потрібна, але і той хто пливе без лодії доплисти незможе.
Вони є РАвними бо всі ІСКРАї є однаковими і РАвними, бо всі вони є неповторними.
Вони є єдині бо сПРАмовують свої сили та себе самих в одному наПРАмну. Жони бувають нікчемнішими за чоловіків тако же як і чоловіки бувають нікчемнішими за жон, але коли жона є грішною та нікчемною тоді вона є безсиллям, ганьбою, грішністю, немічністю та безвихіддю і неволею та кайданами на шії та руках для чоловіка, що взяв її………………………………
Слід знати, що досвідчений моряк зможе доплисти до мети навіть на негарній лодії, а глупець розіб’є і прекРАсну лодію, загубивши й себе.
Але найКРАща лодія зможе сохРАнити навіть глупця, але найнедолугіша лодія зможе потопити і досвідченого моряка.
Сіє співвідношення слід осмислити і звідати, а відтак і діяти відповідним чином.
Чоловік має виховувати жону силою*, а жона чоловіка слабкістю, і вдвох вони мають виховувати дітей прикладом, але коли вони повністю віддадуть свої житія Мені то Я Сам подбаю о їх благополучії.

* Силою виховувати жону се не означає бити її. Сила є РАзних видів і тут мається на увазі не сила кулаків, а сила самої особистості чоловіка, що має бути настільки сПРАмованим до РА, що кожне ёго слово жона сама сприймає як неодмінний та неухильний наказ, навіть коли воно звучить лагідно та з любов’ю, бо саме так воно і має звучати. Слова, що жона має виховувати слід РАзуміти так, що жона завжди має займати по відношенню до чоловіка підпорядковану роль. Показуючи свою м’якість та слабкість жона стимулює в чоловікові розвиток впевненості та силу. ПРАвВедна жона, навіть коли вона досконаліша за чоловіка, завжди відноситься до чоловіка так, що він відчуває себе господАРем. І навіть коли жона знає більше за чоловіка, РАзумна жона ніколи не буде сим хизуватись, вона дасть своєму чоловікові підказку так, що він внаслідок свого невідства буде думати, що він знайшов вихід сам. І так поступово він дійсно стане мудРАм сильним та достойним. Але своєю критикою жона вбиває чоловіка.

Поучінія о коментуванії Писаній
І знов ХайЯн ХаРАСлав писАРь невідриваючи мислі своєї від СьВящених стіп ВсеВишнёго вопрошав.:
О ВсеВишній !!!! Ти є ВсеВишній і тому Тобі все відомо!
Я Славлю Тебе і прошу відповісти на ще одне моє питання. Ось є таке, що є Писання, Воно СьВяте і визнане всіма, але ось хтось пише до нёго свої пояснення, а іний пише свої пояснення і сі пояснення протиречать одне одному. То як визначити ПРАвВельніші пояснення і відкинути хибні ?
І ПРАМолвив ВсеВишній РА. Єдиний чия молва ПРАвдива є й СьВята до писАРя многочитаючого.:
О писАРе ! Протиріччя не в Писаніях а в умі твоєму, бо коли два СьВятих написали свої пояснення до СьВятиго Писанія то сі два пояснення є однаково СьВятими, а те, що вони здаються РАзними то се лиш означає, що вони підходили до сёго питання з РАзних стоРАн. Але слід знати хото є СьВятим, а хто є негідником бо негідники також будуть писати свої пояснення до Писаній. Але то не пояснення, а затемнення і їх писанія не слід читати. Слід читати пояснення
1) тих хто є знатоками данного Писанія, 2) тих Учителя яких були знатоками данного Писанія, 3) Тих хто РАзуміє Суть данного Писанія,
4) тих хто РАзуміє походження сёго Писанія, 5) Тих хто РАзуміє та неодмінно виконує всі необхідні настанови данного Писанія. 6) Пояснення мають підносити Основну Суть данного Писанія та пояснювати мало зРАзумілі часті Писанія.
7) ПРАвВельні Пояснення також можуть підказувати шляхи досягнення до тих цілей на які вказують у Писанії………………………………
ПРАвь Відаючі кажуть, що їх пояснення до Писаній важливі лиш тому, що вони написані до СьВятих Писаній, хоча сі Писанія є самодостатні та СьВяті і без того.
Негідники же кажуть, що СьВяті Писанія важливі лиш тому, що вони написали до них свої пояснення, а без сих поясненій сі Писанія є нікчемними та недолугими.
Знайте, що істинний СьВятий ніколи не буде писати такі пояснення, що будуть протиречити Основній Суті Писанія, але у своїх поясненнях вони будуть всячеськи Підносити Основну Суть Писанія. Основною Суттю всіє Відичеських Писаній є лиш Я, отже коли Пояснення ведуть до Мене то се є СьВяті Пояснення і вони в дійсності є важливішими за саме Писаніє коли в нёму ПРАмо не вказується на Шлях до Мене. Я сам ПРАСлавляю Такі Пояснення і вони в наступаючі часи також будуть. Але негідники будуть писати такі дослівя, що будуть уводити читачів від Основної Суті. І сі дослівя будуть спрямовувати їх на неважливі явища в Писанії.
Се буде подібно до того, як коли негідник побачивши людину, що йде своїм Шляхом підійде до неї та почне звертати її увагу на камінці, що лежать вздовж Шляху та на траву, що росте на узбіччі. Але вдійсності такий негідник хоче спрямувати увагу людини на камінці та траву лиш для того, щоб затримати її та пограбувати. Тікайте від таких коментаторів. Тікайте, що є сили. Але Пояснення тих СьВятих, що ведуть до Основної Суті є подібними до барзого коня, що допоможе вам набагато швидше пройти ваш Шлях та дістатись Кінцевої Мета.
Настанови о сім виможете прочитати в ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ*, і коли скоро він знов напише ЗАПОВІТ то там знов будуть описувати сії настанови.

* Тут попередній «ЗАПОВІТІ ОТЦЯ АРІЯ» написаний за ёго втілення близько 15 000 літ тому.