ОБРАзы РА, РАды и богов из ГРАда РАТРА-РАдаГАСТА

Автор: ARIJ RAdaSlav  /  Категорія: ОБРАзы РА и богов, Письменности

РА РАдаГАСТ
РА воплощавшийся 16 000 лет назад для спасения Славян от Чернобога и данавов.
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75


Як бачимо на південь від РАтРАї жили РАдАРІЇ (РедАРії, РодАРІЇ, Rhetarii), а на схід від неї — УКРАї (УкРи) на річці УкРА, на північ жили Доленчані, на захід же ВАРни та Глиняні, ще північніше жили РАЯні (РАні), яким зокРАма належав остРАв РАЯн (РуЯн) з ГоРАдам АРКона.
Як бачимо РАЯні мали свій ЦентР — АРКона і хоч і мали з РАтРАю зв’язок, але ёго не слід перебільшувати.
ВАРни (Warnahi) та Глиняні жили від РАтРАї достатнё далеко і належали до племінного Союзу БОДРИІВ, навідміну від РАТРАї, що належала до Союзу ЛЮТИЧІВ (Венетів, Венедів, Вандалів) і була ёго Духовною а інколи і уПРАвлінчеською Столицею.
Доленчані мали свій ЦентР — Деммін.
Отже лиш РАдАРІЇ та УКРАї були Родоплемінними основами РАтРАї.
РАдАРІЇ — означає «нащадки РА та АРІЯ», а також «Рід АРІЇв», коли же переозвучити «РАдАРІЇ», як «РАтАРІ» то се буде означати «жителі РАтРАї». Всі сі значення відповідають ПРАвді.

ПаРАлелі Союзу Лютичів та РАти-УКРАЯни
Союз ЛЮТИЧІВ — РАта
РАтРА РАдаГаста — РАтРА СААГАСТА
РАдАРІЇ — РАТРААРІЇ (РАдимичі)
УКРАї (УкРи) — УкРАї (УкРАЯнці)
м. Волин — Волинь
о. РуЯн — о. РАЯн
Древані — Древляни
Плоні — Поляні

Руны Ретры, Руны Радагаста
несколько надписей означающие первые Руны из РАоун РАдаГАСТА

О древности Рунического письма
Есть свидетельсво Дитмара о надписях на идолах храма Ретры, вот еще некоторые документальные свидетельства «за»:
Ахмед Ибн Фадлан (921г.) описывает погребение знатного руса и сообщает следующее : «Они построили… нечто подобное круглому холму и водрузили [в] середине большую деревяшку ханданга [белого тополя], написали на ней имя [этого] мужа и имя царя русов и удалились» (См. «Путешествие Ибн Фадлана» М. Л. 1939. с.83).
Масуди (ум. 956) видел в славянском святилище начертанное на камне пророчество (А. Я. Гаркави. Сказания мусульманских писателей о славянах. СПБ. 1870. стр. 139).
Ибн-Якуб-Эль-Нидим ( вт. пол. Х века) рассказывает со слов посла одного из кавказских князей, ходившего к русам: «Мне рассказывал один, на правдивость которого я полагаюсь, что один из царей горы Кабк послал его к русам. Он утверждал, что они имеют письмена, вырезываемые на дереве. Он же показал мне кусок белого дерева, на котором были изображения, не знаю были ли они слова, или отдельные буквы» (Гаркави. Сказания… стр. 240). Эль-Нидим приложил к своему известию доселе нерасшифрованный текст. Скорее всего эти письмена происходят от Тьмутараканьских русов.
Существует еще несколько сообщений очевидцев (типа черноризца Храбра), которые мы здесь не приводим, ибо сказанного уже достаточно для определенных выводов.

Що таке Руни (РАоуни) та звідки вони походять.
Вище на сій сторінці, ви бачите зоБРАження з «Кам’яної Могили», з гроту «Бика». Вдивившись в нёго ми побачимо походження та дитинство РАоун.
Всім нинішнім історикам відомо, що первинно письмена були малюнковими, згодом скоротченомалюнковими і лиш в найпізніші часи письмена стали буквеними. У наших ПРАЩурів АРІЙців, чи як вони самі себе звали, АРевичів також були скоротченомалюнкові письмена – АРПиКоМ. В АРПиКоМі, як і в скоротченомалюнкових (ієрогліфічних) письменах Египту, Хетії, Держави Майя, основними одиницями письма були скоротчені малюнки. Але таке письмо є дуже важким бо таких знаків письма є багато, вони є дещо схожими і якщо їх малювати нечітко то стане важко РАзуміти, що за знак там зоБРАжено, а їх чітке вималёвування займало багато часу, до того ж вирізати їх на дереві, чи вибивати на камені ще важче в кілька десятків РАзів.
Тому постало питання о пристосуванії такого письма до потреб вирізання, чи висікання, на дереві, чи на камені. На камені чи дереві, легше за все, вирізати рівні чіткі риски. Отже скоротчені малюнки треба підігнати під такі вимоги. Що і було явлено.
О тому як скоротчені малюнки перетворювались у РАоуни ми можемо ясно бачити з вищенаведеного малюнку….
Веди – АРевицькі СьВящені Писанія – повідомляють, що се являв сам ВсеВишній РА ПРАЯвляючись між нашими ПРАЩурами.
Так явились первинні РАоуни.
Але від АРПиКоМа також походять і РАоуни СААГАСТА, і Різцівка (клинопис), і Літиця (ПРАГлаголиця), і Боугвиця і іні види письма.
За умов однієї молви наявність кількох видів письма є обтягою для писців, тому згодом з’явилась потреба взаємоузгодження всієї РАйдуги писемностей. І знаки одної писемності підганялись під знаки іної писемності, що полегшувало АРевицьку систему молвопозначення, і зводило РАзницю між писемностями до РАзниці між накресленням основних знаків письма + деякі особливі знаки в РАзних писемностях.
Се призвело до появи вторинних РАоун.
В той же час АРПиКоМ випліскував нові писемності, зоКРАма РАоунічні, згодом вони також узгоджувались з іними писемностями, що призводило до появи все нових і нових писемностей. А се призвело до появи надпростих міжписемностних видів писемності….

Ось скоротчені малюнки з «Кам’яної Могили» (:Приазов’я: УКРАЯна), і як бачимо вони відповідають одній зі стадій скорочення малюнків до знаків письма.
Але на відміну від іних випадків, в сёму випадку малюнки переходять не в ієрогліфи, а в РАвні лінії, а далі і в знаки письма системи РАоун.

РАзглянемо се зобРАження: на нім видно і короткі малюнки коней, і всячеські РАвно-лінійні знаки, а внизу ясно видно шість РАоун, що складають слово: , можливо воно читається як «ІТЕЛІ», «ІТЕЛІР» чи «ІТЕГІР», хоча достеменно встановити ёго звучання та значення надзвичайно складно.

ПРАРАвнічні та РАвнічні знаки з Камяної Могили: з книги директора державного історико-археологічного музею-заповідника «Камяна Могила» Бориса Михайлова «Петрогліфи Камяної Иогили»: Запоріжжя: 1999.

Мітки:

Комментарии: 7

 1. ARIJ RAdaSlav:

  зайти на страницу «контакты» в меню сайта

 2. ARIJ RAdaSlav:

  Во Славу РА !!!!

 3. ARIJ RAdaSlav:

  так а я постоянно с народом общаюсь: сПРАшивайте!

 4. Сolocation:

  Спасибо за Ваш труд!!

 5. последние новости луганск:

  Ваш сайт в опере не очень то корректно показывается

 6. последние новости Донецк:

  P.S. Сайт, кстати, у вас прикольно сверстан

 7. Харьков новости:

  решил вам немного помочь и послал этот пост в социальные закладки

Оставить комментарий