О писанках

Автор: ARIJ RAdaSlav  /  Категорія: Без рубрики

О писанках (на УКРАЯнській молві)
Часте питання відносно писанок: Писанки є однією з невід’ємних частин Слов’янської, і зокРАма УКРАЯнської обрядовості, писанкарство не було нав’язане нам християнами, бо вони довгий час боролись з сим, але писанки се застосування яєць, застосування яких забороняється Відами, тож можливо ще в давні часи не всі слідували високому Канону Від?

Відповідь: Писанкарство дійсно є давнёю частиною обрядовості нашого народу. Дійсно застосування курячих та іних пташиних яєць забороняється Відами. Дійсним є і те, що в давнину не всі слідували Високим Відичеським Канонам — так само як нині бувають такі виродки в суспільстві, що починають їсти людей, так і в давнину бували виродки, що починали їсти м’ясо і їх виганяли від культурних АРевичів.
Та все се немає ніякого відношення до писанкарства ! Давні писанки виготовляли з дерева, каменю чи глини, і ось АРхеологи віднайшли кілька писанок яким більше 7000 літ — вони виготовлені з глини.

В давніх описаніях дня Воцаріння Года (весняного РАвнодення) описується, що до сёго СьВята годилось виготовляти писанки, а потім наймогутніші з РАйдів кидали одна в одну писанки, і той чия писанка сохРАнялась вважався переможцем і наступного літа ёму мало щастити. Такі дії мають зміст також коли йдеться о дерев’яних, кам’яних чи глиняних писанках бо коли виготовити писанки зі звичайних яєць а потім кинути їх одна в одну, після чого обидві неодмінно впадуть, то обидві писанки б розбились і визначити чия розбилась першою було б неможливо, отже дані описанія безальтернативно свідчать, що давні писанки виготовлялись виключно з штучних чи міцних приРАдніх матеріалів, але не з курячих яєць.
Застосування же курячих яєць для виготовлення писанок є християнською наругою над давнёю АРевицькою ТРАдицією писанкарства з якою вони так довго і безжально боролись.


Ведическая символика в Московском Историческом Музее

Оставить комментарий