СВята Ведична РАхМанська ТРАдиція «Шлях СААГАСТА»

Знання, що я надаю - це Знання Первісної Духовної Традициії Людства. Древність цих знань сягає далеких тисячоліть, а то і міліонів років. Копаючи далі, їхні витоки можна шукати на попередній планеті - місце якої зайняла Земля, і переродженням якої, вона, по суті, є. Але і це не межа, витоки Ведичних Знань сягають корінням самого Інформаційного Поля Всесвіту і до Богів, а також напряму до ВсеВишнього РА. РА і Боги давали нам Знання - Веди.

СВященноСлужитель АРІЙ РАдаСлав Степанович Сокульський

As (я), АРІЙ РАдаСлав, син Роду Сокола, протягом багатьох років мав доступ і до хранилищ, і до хранителів Ведичних Знань.

Аs постійно продовжую вивчення, осмислення та переосмислення Ведичних Знань, а значна частина зі скопійованих мною писань ще потребує перекладу на сучасну мову і розробки самої методології їх осмислення та практичного використання присутніх у них даних.

При всій тематичній розгалуженості та обширності Ведичних Знань, та їх всесторонній глибині, самі Веди позначають ці Знання лише як ступені до Знань, направлених на самовдосконалення та Духовний Розвиток.