БОГОЗНАВСТВО — СЛАВЯНСКАЯ ТЕОЛОГИЯ


БОГОЗНАВСТВО: зустріч 1

ЛЕКЦІЯ З БОГОЗНАВСТВА НА СВЯТІ КУПАЛА 2014.06.26 — ДРЕВНІ ТАЄМНІ ЗНАННЯ ВЕД ПЕРЕДАЄ СВЯЩЕННОСЛУЖИТИЛЬ І БОГОЗНАВЕЦЬ АРІЙ РАДАСЛАВ….


КАНАЛ НА ЮТЮБІ ДЕ ЗАВЖДИ МОЖНО ПОБАЧИТИ СВІЖІ ОНОВЛЕННЯ — НОВІ ВІДЕО ! http://www.youtube.com/channel/UCHxk0PooimwrRHjDAm_fQZw


Введення до теми та формування основних науково-методологічних підходів у вивченні Рідних Богів, Божественної Свідомості…..
Як і http://radoslavie.od.ua/znaxidki-ariya-radaslava-na-zaporizhzhi.html і інші лекції АРІЯ РАдаСлава — се заняття основане на Ведичних Писаннях, Словах Святого Духовного Учителя РАЯна ПРАвієСлава та власному досвіді в вивченні та розумінні сієї теми.
Власний шлях Духовного Розвитку Богів, що може бути достойним прикладом людям для їх Духовного Розвитку та всестороннього Самовдосконалення і самоусвідомлення, а далі і усвідомлення Всевишнього РА і встановлення з Ним особистісних відносин взаємодії і співпраці….
Знання Ведичних Писаннь про богів перевершують всі інші знання, домисли та припущення про богів, бо в Ведах велика кількість знаннь про богів наданих самими богами та Всевишнім РА. Всевишній та боги знають себе набагато ліпше ніж будьякі теологи і тому те що вони самі про себе записали в Ведах набагато важливіше ніж всячеські домисли людей.
Веди описують Всевишнього, існування Всесвіту і богів з найвищих точок зору та без забарвлення людського сприйняття та симпатій чи антипатій.


Продолжение лекции по Славянской Ведической Теологии.
Продовження лекції зі Слов’янської Ведичної Теології — Богознавства.
О Богах — їх формі, свідомості, розумі та взагалі природи.
Порівняння властивостей людей та богів, а також деяких інших істот.
Вертикальне ділення Богів — династії та Роди Богів: Аревичі (Арійці, Оричи, Оріїчі, індоєвропейці…); Вієвичі (нащадки та помічники Вія Стрібога); Дієвичі (нащадки та помічники Дія Велеса)….
Князівська Династія Аревичі. Народ Аревичів….
Діти АРІЯ: Кий, Чех (Щек), Лях, Крак, Хорват (Хорів), Венед, Віран, та інші…..
Династія Вієвичів синів Стрібога, та похідні від них династії і роди Слов’ян. Славунья, Полева, Древа, Скрева та їх діти і похідні династії і народи.
Роди Києвичів……

Форми та проявлення Богів….
Багатьом сучасним людям здається що богів взагалі немає. Деяким здається що Боги — се глибинні могутні архетипи в глибинах людської підсвідомості, чи іним здається що се могутні інопланетяни, що прилітали до наших далеких і «диких» пращурів. Християни прирівнюють Богів до янголів чи архангелів, або до злих духів та демонів. На нинішній час ще з давніх часів збереглась велика кількість плутанини та псевдо-заннь відносно богів та їх природи, і їх кількість продовжує рост…. Дехто уявляє Богів як надзвичайно досконалих та могутніх істот, що живуть на хмарах….. Але у всіх сучасних недолугих теоріях часто нема узгодженності не лише сих теорій з реальністю, але і взаємозгоди частин та складових сих теорій….
Веди же дають чіткі і точні наукові визначення, які досконало позначають реальність, тому вони хоч і заходять до визначення та вивчення Богів з різних сторін, але поступово всі сі різновиди знаннь та векторів дослідженнь — сходяться в єдине знання, що дає можливість максимально точного пізнання та усвідомлення Богів і Божественної природи буття.


Cе було Свято Купала 2014. Після виконання частини Славліннь та Святкових Молитов, після розбору деяких питань стосовно Ведичних Знаннь Української Культури і Традиції Слов’ян….. З глибокою шаною та вдячністью до Всевишнього Бога Богів РА, ми почали радісно співати Священні МанКоРАї — Слов’янські Ведичні Мантри Духовного Розвитку та вищої Досконалості Слави Дажбога.

Сі МанКоРАї що ми співали біля Вогня і в синхронності з Ним очищали оточуюче середовище і дарували всім присутнім можливості саморозуміння та самовдосконалення, а як наслідок і можливість розуміння Всевишнього Всеславного РА.

Раджу ознайомитись з іншими МанКоРАями що присутні на каналі http://www.youtube.com/watch?v=LuW46ac9Sf8&index=2&list=PLfmdvXdszGB7jldF7ujs49d-oYiB2OwBL

А також на сайті http://radoslavie.od.ua/mankora%D1%97-slavyanskie-mantry-k-ra
Ман-ко-РА = то что наПРАвляет наше сознание к РА
Ман — человеческий ум.
К (ко) → — Руна наПРАвления
РА — Имя ВсеВышнего

БОГОЗНАВСТВО: зустріч 2


ВЕДИЧНІ МАНТРИ — СЛОВ’ЯНСЬКІ МАНКОРАЇ ДУХОВНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ ТА СВІДОМОСТІ РІНИХ БОГІВ В НАПРАВЛЕННІ ДО ПРАБОГА ВСЕМОГУТНЬОГО РОДА — ПОРОДИТЕЛЯ ВСЬГО ІСНУЮЧОГО — СВАРОГА ІСТИНОВЕРЖЦЯ, ЩО СТВОРИВ СВАРГУ І Є ПРАВІЄМ — ПРАВИТЕЛЕМ ВСЬОГО ІСНУЮЧОГО, СЛАВНОГО ДАЖБОГА РА.

Перед початком вивчення ведичних заннь з Богознавства http://radoslavie.od.ua/bogoznavstva-slavyanskaya-teologiya — одної з давніх Ведичних наук — Ведичної теології. Що покликана людську свідомість перевести на Божественний рівень через знання про вже відбувшихся Богів та їх шляхи до Божественності.

Сі МанКоРАї — Слов’янські Ведичні Мантри, найкращим чином впливають на людську свідомість очищуючи її та калібруючи на вищі Духовні енергії Богів, аби говорячи про богів ми дійсно були єдні з ними думали і діяли з ними воєдине.

Ми відаєм що Ум великий Божеський єдиний з нами — тому ми творимо і говоримо з Богами воєдине — так сказанно в Священних Ведичних Писаннях і саме так і слід діяти.

В тих же Священних Ведичних Писаннях сказано що ми є онуками Дажьбожими і відповідно улюбленцями Божеськими, тому нам Аревичам Словянами і так вже даються всі необхідні можливості для взаємодії з Богами.

Все це слід пам’ятати і використовувати в повсякденні в кожну мить свого буття, але оскільки багато хто з нас се забуває свої природні властивості і можливості….. То саме сі і іні подібні Ведичні МанКоРАї — Слов’янські Мантри і покликані — ПОВЕРНУТИ СВІТЛО В СВІДОМОСТІ ДАЖБОЖИХ ОНУКІВ….

Сі Мантри — МанКоРАї, вже самі собою, найкращим чином очищають, відновлюють та калібрують на сприйняття Божественності, але їх можна доповнювати і підсилювати ударами дзвонів та даМаРА. Але такі доповнення мають відбуватись в абсолютній відповідності до Ведичних настанов що даються з сього приводу в Ведах…..

Тому, во Славу Істини та Знаннь раджу вивчити та осмислити надаваємі матеріали з Богознавства — Ведичної Теології Слов’ян.
Сила МанКоРАй — Ведичних Мантр Слов’ян, надзвичайно могутня і вони призводять в належну вібрацію оточуючу нас реальність. В противагу всьому тому, що думають та говорять нинішні люди — ввергаючи себе та оточуючих в безлад і деградацію, надзвичайно важливо і корисно усвідомленно співати Ведичні МанКоРАї, повертаючи в Світ первинну гармонію та спрямовуючи його на подальший розвиток в направленні до Всевишнього РА….


БОГОЗНАВСТВО 2_2 КІМАРІЇ ТА ЇХ ДОДАТКОВІ ЧАКРИ ДАВНІ ЗНАННЯ, ТРАДИЦІЇ І СУЧАСНІСТЬ
В ході вивчення теми Богознавства була піднята тема КімАРІЇв та їх модефікацій свого тіла, що давали їм можливість ставати фактично надлюдьми.

В ходе лекции зашел вопрос о Киммерийцах и их дополнительных Чакрах.
Киммерийцы выращивали дополнительный черепные отростки в которых развивались дополнительные отделы головного мозга, дающие Кимерийцам дополнительные возможности развития Разума и Сознания.
Наличие черепных отростков, также давало возможность развития дополнительных чакр, перемещая сознания в которые они по новому осмысляли и осознавали окружающую Вселенную.
Так сознание Кимерийцев становилось намного выше сознаний всех остальных людей. В каком-то смысле они превращались в сверх-людей отличающихся от остальных людей почти на столько же насколько люди отличны от обезьян.
Рассмотрев ряд эзотерических и энегретических особенностей такой трансформации, а также ее последствия для дальнейшего Духовного Развития мы перешли к основной теме — БОГОЗНАВСТВУ….
Богознавство — есть Ведическая Наука о Богах, и о Божественной Сущности каждого из нас. То-есть по сути дела эту Науку можно назвать наукой самосовершенствования и развития своей Божественности на основании изучения опыта развития и самосовершенствования Древних Богов — достигших совершенства еще тысячи или даже миллиарды лет назад.
Как и в любой другой науки тут важны точные определения и обозначения изучаемых объектов и процессов и именно изучением и осмыслением этих понятий мы и занимаемся на подобных занятиях и встречах.


БОГОЗНАВСТВО — Ведична Наука, що вивчає Природу Богів і самої Божественності. Богознавство, давній ведичний аналог теології і теософії.

СЛОВ’ЯНСЬКІ ВЕДИ О БОГАХ — Веди дають чіткі наукові описання відносно того «хто такі боги». Є класифікації богів та живих істот взагалі. Точні наукові визначення того яке місце Боги займають серед усього різноманіття живих істот Всесвіту.
Співвідношення та відносини Богів зі ВсеВишнім РА.
Співвідношення та взаємні відносини Богів иіж собою.
Співвідношення Богів та людей та іниших живих істот.

ВЕДИЧНА ТЕОЛОГІЯ — це окрема Наука описанна в десятках і сотнях Ведичних Писаннях збережених донині Рахманською Традицією. Цю Науку передавав мені (АРІЮ РАдаСлаву) мій Духовний Учитель РАЯн ПРАвієСлав. А тепер її передаю далі я — ПРАСлавляючи ПРАЯна ПРАвієСлава, РА та й всіх рідних Богів і Богинь.

ОСНОВИ РОЗУМІННЯ БОГІВ — прошу зрозуміти сей вислів у всіх можливих його розуміннях.
1 Основоположні знання про Богів, щоб зрозуміти хто вони та чим займаються.
2 Оновоположні знання, що дають можливість практично зрозуміти Богів і досягти з ними взаємопорозуміння у спілкуванні ! Саме так ! Бо Ведичні знання дають практичну можливість встановити з Богами спілкування та дружні відносини.
3 Веди дають всі необхідні інструменти, щоб вдосконалити свою свідомість і досягти Божественного світорозуміння і в першу чергу: ВЕДИ ДАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ДОСЯГТИ БОЖЕСТВЕННОГО САМОРОЗУМІННЯ — ВІДНАЙДЕННЯ ТА ПРОЯВЛЕННЯ СВОЇХ ВНУТРІШНІХ БОЖЕСТВЕННИХ ЗДІБНОСТЕЙ.

БОГИ СЛАВЯН — Веды дают многие Знания и даже научные направления для постижения природы Богов и Божественной природы в себе.
Веды дают множество классификационных понятий и определений, которые абсолютно точно описывают Богов и их соотношения со ВсеВышним РА, другими Богами, полубожественными существами, существами человеческого уровня развития, низшими существами и т.д.
Веди дают многие знания дающие возможность постичь Богов и достичь Божественного уровня сознания, постепенно совершенствуя и развивая свое сознание. Изучая Богов и уподобляя им свое мышление.
РАзвитию собственной Божественности также помогает общение с самими Богами, дать ключи к которому и помочь в его достижении призваны многие разделы Ведических Знаний.

 

— — —

 http://radoslavie.od.ua/prakticheskoe-samoosoznanie.html переход на страницу

Занятия начинаются 28 сентября.
И будут идти далее по воскресеньям.
Звоните 099 34 00 479 !
Буду РАД помочь в Духовном РАзвитии и Самоосознании !

ЗОВ СОКОЛА РОДА _ Предлагаемые темы грядущих занятий

КАФЕДРА ВЕДИЧЕСКОЙ КУЛЬТУРЫ ОДЕССКИЙ НАРОДНЫЙ ИНСТИТУТ ЧЕЛОВЕКА АРИЙ РАДАСЛАВ

АРИЙ РАДАСЛАВ: ВЕДИЧЕСКАЯ ТРАДИЦИЯ И КУЛЬТУРА СЛАВЯН: С ГЛУБОЧАЙШЕЙ ДРЕВНОСТИ И В БУДУЩЕЕ